ALMAK İÇİN
5 NEDEN

Kompakt, kullanışlı, modern, cesur ve daha düşük CO2 emisyonları ile Peugeot 107 yeni trendleri takip ediyor.
1

ÖN KONSOL

ÖN KONSOL

Yeni spor tip deri direksiyon ve direksiyonun arkasından vitesleri değiştirebileceğiniz kulakçıklar sürüş dinamizimini arttırıyor. USB/AUX girişleri ve Bluetooth telefon kiti 107’yi teknoloji üssüne çeviriyor. Sportif dizaynın en önemli göstergelerinden devir sayacı dashboarda entegre olarak konumlanıyor.

KEŞFET: İÇ TASARIM
2

KONFOR

Ergonomik dizaynı sayesinde 107, pratik olmasının yanında yolcularına geniş hacim ve konfor sunuyor.

KEŞFET: İÇ TASARIM
KONFOR
3

KULLANIŞLI

KULLANIŞLI
KULLANIŞLI

Peugeot 107 yeni yüzü, geliştirilmiş ve akıllı özellikleri ile sizi kolayca baştan çıkaracak. Şehir içi ulaşımlar için düşünülen 107, sürüş kolaylığı sağlayarak kullanıcısına keyif veriyor.

KEŞFET: GÜVENLİK
4

MOTOR SEÇENEĞİ

Peugeot 107’nin 3 silindirli, 12 supaplı motoru, 50 kw’lik (68 hp) maksimum bir güce sahip. Dikkat çekici tasarruflu motoru, doğrusal devir artışlarıyla karma kullanımda sadece 4,5 litre tüketiyor. Peugeot 107’de 2 tronik otomatik vites kutusu ve direksiyondan vites değiştirme özelliği bulunuyor. Tam otomatik modda, vites geçişleri sürücünün müdahalesi olmadan yapılıyor ve otomatik vites konforu sunuyor. Vites koluna dokunuşla sıralı moda geçiş yapılarak, sürücünün her zaman vites değiştirme inisiyatifini ele alması sağlanıyor.

KEŞFET: TEKNİK ÖZELLİKLER
MOTOR SEÇENEĞİ
5

CO2 EMİSYONLARI

1.0 2Tronic motor ve şanzıman kombinasyonunun CO2 emisyonu sadece 104g/km.

KEŞFET: MOTOR ÖZELLİKLERİ