2008'İN NEDEN İYİ BİR SEÇİM OLDUĞUNUN
6 KANITI

SUV gibi sağlam ve şehir aracı gibi kompakt 2008 Crossover, farklı dünyaları birleştirerek daha konforlu şehir içi yolculuklar yapmanız için size olanak tanıyor. Modüler aracınızın her duruma uyum sağlayacağından emin olabilirsiniz.
1

IŞIK AMBİYANSI

  • IŞIK AMBİYANSI 1
  • IŞIK AMBİYANSI 2
  • IŞIK AMBİYANSI 3
  • IŞIK AMBİYANSI 4

Yükseltilmiş gösterge paneli üst versiyonlarda mavi LEDler ile çerçeveleniyor ve hiçbir benzer araçta olmayan bir yapıya bürünüyor.

2008'in tavanında versiyona göre LED ışık yolu bulunuyor, içeride hoş bir ambiyans yaratan benzersiz LED ışık yolu (PEUGEOT LED TRACK) tavanda farklı bir görüntü sergiliyor.

Cam tavan opsiyonu seçildiğinde de tavan kenarlarda mavi LED ışıklandırma ile aynı şekilde benzersiz bir ambiyans yakalanıyor.

KEŞFEDİN: İÇ TASARIM
2

OTOMATİK PARK TEKNOLOJİSİ

Otomatik teknolojisi sayesinde, park etmek ya da bir yerden çıkmak artık çok kolay. Akıllı Park Assist*Opsiyonel olarak sunulmaktadır. sistemi, boş yerlerin boyutunu değerlendirerek sizi aracınızın boyutlarına uygun bir yere yönlendirebiliyor. Ultrason sensörler ve direksiyon devreye girerek park giriş ve çıkış manevralarını sizin yerinize gerçekleştiriyor. Düz vites kutusu mantığıyla hızlanma, fren, vites oranları ve debriyaj yönetimi sizin kontrolünüze bırakılıyor. Park giriş ve çıkış evrelerinde, sistem size görsel ve işitsel bilgiler sunarak manevralarınızı güvenlik altına alıyor.

KEŞFEDİN: TEKNOLOJİ
OTOMATİK PARK TEKNOLOJİSİ
3

GRIP CONTROL

GRIP CONTROL
GRIP CONTROL

Grip Control®*Grip Control sadece 1.6 e-HDi manuel vites kutusu ile sunulmaktadır. güçlendirilmiş çekiş sistemi sayesinde, Peugeot 2008 Crossover, yoldaki engelleri (kum, çamur, kar) aşmanıza yardımcı oluyor. 5 ayrı modu bulunan çekiş sistemi, Mud and Snow lastikleriyle*Çamur ve kar tipi, otomobilin her türlü yol koşulunda ilerlemesini kolaylaştırarak güven sağlıyor ve daha fazla kaçamağa olanak tanıyor.

KEŞFEDİN: GÜVENLİK
4

e-HDi ve e-VTi STOP & START TEKNOLOJİSİ

Peugeot 2008, Stop & Start teknolojisini dizel (e-HDi) ve benzinli (e-VTi) motorlarda sunuyor. Hızlı, verimli ve sessiz yeni nesil Stop & Start sistemi, yakıt tüketimi kontrolü ile CO2 emisyonu düşüşünü birleştirme olanağı sunuyor. Motorun neredeyse anında ve titreşimsiz olarak durması ve yeniden çalışması sayesinde, kullanım keyfi maksimum seviyede.

KEŞFEDİN: TEKNİK ÖZELLİKLER
5

DOKUNMATİK EKRANI

DOKUNMATİK EKRANI

2008'de bulunan 7" genişliğinde dokunmatik multimedya ekranı birçok fonksiyon sunuyor. Güçlü bir müzik sistemi sunan sistemde Bluetooth telefon kiti ve Bluetooth üzerinden audio streaming müzik dinlenebiliyor. Albüm kapaklarından rahatça müzikler seçilip USB girişi üzerinden istediğiniz resimler izlenebiliyor. Araçla ilgili bazı ayarların yapılması ve opsiyonel olarak alındığında navigasyon kontrolleri de sistemde sunuluyor.

KEŞFEDİN: TEKNOLOJİ
6

KAÇIRILMAZ TEMMUZ FIRSATI

KAÇIRILMAZ TEMMUZ FIRSATI

Otomatik vites Peugeot 2008 Crossover'lar düz vites fiyatına! Üstelik; Cam Tavan Hediyeli! Bu fırsatı kaçırmamak için hemen butona tıklayın, biz sizi arayalım.

SON GÜN 31 TEMMUZ!

Kampanya Koşulları

KAMPANYA İLE İLGİLENİYORUM

GARANTİ VE ASİSTANS

Peugeot Full Servis, siz Peugeot'nuzun zevkine varın, gözünüz arkada kalmasın diye hazırlanmış bir hizmet paketidir. Tercih edeceğiniz paket kapsamına göre aracınızın bakım masraflarını da üretici garantisi dahilindeki tüm harcamaları da kapsar.

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN!

İhtiyaçlarınız için özel olarak tasarlanan Peugeot Artı Garanti sözleşmesiyle, aracınızın garantisinin garanti süresi sonrasında da devam etmesini sağlıyoruz.

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN!

Peugeot Assistance, Türkiye genelinde 7/24 hızlı yol yardım hizmeti sunar.

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN!