3008 ALMAK İÇİN
6 NEDEN

3008 Crossover’ın değiştirilen dizaynı, stil ve kalitenin yanında otomobile güçlü bir görünüm kazandırıyor ve yepyeni bir sürüş deneyimi sunuyor.
1

STİL SAHİBİ

STİL SAHİBİ

3008 Crossover, markanın tüm yeni stil kodlarını taşıyor. Krom ızgaranın yüksek konumlandırılması ön görünümü güçlendiriyor. Krom çizgiler ise modern stilini yansıtıyor. Ön veya tampon altı krom bölümler 3008’in sağlam görünümünü pekiştiriyor.

KEŞFET: DIŞ TASARIM
2

YÜKSELTİLMİŞ SÜRÜŞ POZİSYONU

YÜKSELTİLMİŞ SÜRÜŞ POZİSYONU

3008 Crossover’ın yükseltilmiş sürüş pozisyonu ve kullanıcı dostu ön konsolu sayesinde sürücü net bir çevre görüşüne sahip. Yüksek orta konsol sayesinde ergonomik ve güven hissinin artması sağlanıyor. İnce işçilikle üretilmiş kokpit parçaları ve malzeme kalitesi tüm detaylarda kendini gösteriyor.

KEŞFET: İÇ TASARIM
3

GERİ GÖRÜŞ KAMERASI

Geri görüş kamerası, geri vitese takıldığında devreye giriyor ve yönlendirme çizgileri ile park etmeyi kolaylaştırıyor.

GERİ GÖRÜŞ KAMERASI KEŞFET: GÜVENLİK
4

MODÜLER DİZAYN

  • MODÜLER DİZAYN 1
  • MODÜLER DİZAYN 2
  • MODÜLER DİZAYN 3
  • MODÜLER DİZAYN 4

3008’in modüler dizaynı, iç hacmi birçok farklı şekilde kullanmanıza olanak sunuyor. Bagajda bulunan bir düğme ile tek dokunuşla 2/3-1/3 oranında yatırılabilen koltuklara ek olarak ön yolcu koltuğu da dümdüz olarak yatırılıabiliyor ve 2,62m boyunda eşya taşıyabilmenizi sağlıyor.

KEŞFET: İÇ TASARIM
5

MODÜLER BAGAJ

  • MODÜLER BAGAJ 1
  • MODÜLER BAGAJ 2
  • MODÜLER BAGAJ 3
  • MODÜLER BAGAJ 4

Hareketli bagaj zemini sayesinde 3008’in bagajını 2 bölmeli olarak kullanmak mümkün. 3 ayrı pozisyonda yerleştirilebilen bagaj zemini ile hacim 432L ve 1241L arasında değişmektedir. (VDA Standartları) Hobby Tip bagaj kapağı arkaya aşağıya doğru açılarak hem yüklemeyi kolaylaştıracak düz bir zemin oluşturmakta hem de oturmak için alan yaratmaktadır.

KEŞFET: İÇ TASARIM
6

GRIP CONTROL

GRIP CONTROL
GRIP CONTROL

Grip Control sistemi sayesinde, kar, çamur veya kum, 3008 her türlü yol koşuluna ayak uyduruyor. Konsolun orta bölümünde bulunan düğme sayesinde 5 farklı kullanım şekli seçilebiliyor. Sistemle birlikte otoban kullanımında sessizlik ve yüksek fren performansı da sunabilen kar ve çamur tipi lastikler (M/S) standart olarak sunuluyor.

KEŞFET: GÜVENLİK