3008 ALMAK İÇİN
7 NEDEN

3008 Crossover’ın değiştirilen dizaynı, stil ve kalitenin yanında otomobile güçlü bir görünüm kazandırıyor ve yepyeni bir sürüş deneyimi sunuyor.
1

STİL SAHİBİ

STİL SAHİBİ

3008 Crossover’da markanın tüm yeni stil kodlarını görmek mümkün. Krom ızgaranın yüksek konumlandırılması ön görünümü güçlendiriyor. Krom çizgiler ise modern stilini yansıtıyor. Özellikle ön ve tampon altı krom bölümler 3008’in sağlam görünümünü pekiştiriyor.

KEŞFET: DIŞ TASARIM
2

MÜKEMMEL BİRLEŞİM

Yeni Peugeot 3008’in 1.6 BlueHDi 120hp motoru, verimli tam otomatik şanzımanı EAT6 ile mükemmel bir uyum sergileyerek, karma tüketimin 100 km’de 4,2 L’ye kadar düşmesine, karma CO2 emisyonlarının da km başına 109g’a kadar düşürülmesine imkan tanıdı.

MÜKEMMEL BİRLEŞİMİ KEŞFETMEK İSTER MİSİNİZ?
3

YÜKSELTİLMİŞ SÜRÜŞ POZİSYONU

YÜKSELTİLMİŞ SÜRÜŞ POZİSYONU

3008 Crossover’ın yükseltilmiş sürüş pozisyonu ve kullanıcı dostu ön konsolu sayesinde sürücü net bir çevre görüşüne sahip. Yüksek orta konsol sayesinde ergonomik ve güven hissinin artması sağlanıyor. İnce işçilikle üretilmiş kokpit parçaları ve malzeme kalitesi tüm detaylarda kendini gösteriyor.

KEŞFET: İÇ TASARIM
4

GERİ GÖRÜŞ KAMERASI

Geri görüş kamerası, geri vitese takıldığında devreye giriyor ve yönlendirme çizgileri ile park etmeyi kolaylaştırıyor.

GERİ GÖRÜŞ KAMERASI KEŞFET: GÜVENLİK
5

MODÜLER DİZAYN

  • MODÜLER DİZAYN 1
  • MODÜLER DİZAYN 2
  • MODÜLER DİZAYN 3
  • MODÜLER DİZAYN 4

3008’in modüler dizaynı, iç hacmi birçok farklı şekilde kullanmaya olanak sunuyor. Bagajda bulunan bir düğme ile tek dokunuşla 2/3-1/3 oranında yatırılabilen koltuklara ek olarak ön yolcu koltuğu da tamamen yatırılabiliyor. Böylelikle 2,62m boyunda eşya taşıyabilmenizi sağlıyor.

KEŞFET: İÇ TASARIM
6

GRIP CONTROL

GRIP CONTROL
GRIP CONTROL

Grip Control sistemi sayesinde, kar, çamur veya kum, 3008 her türlü yol koşuluna ayak uyduruyor. Konsolun orta bölümünde bulunan düğme sayesinde 5 farklı kullanım şekli seçilebiliyor. Sistemle birlikte otoban kullanımında sessizlik ve yüksek fren performansı da sunabilen kar ve çamur tipi lastikler (M/S) standart olarak sunuluyor.

KEŞFET: GÜVENLİK
7

KAÇIRILMAZ AĞUSTOS FIRSATI

KAÇIRILMAZ AĞUSTOS FIRSATI

Peugeot 3008 1.6 BlueHDi Tam Otomatik Dizel versiyonlarına özel 
5.000 TL Fiyat Avantajı
Bu fırsatı kaçırmamak için hemen butona tıklayın, biz sizi arayalım.

SON GÜN 31 AĞUSTOS!

Kampanya Koşulları

KAMPANYA İLE İLGİLENİYORUM