308'İN SİZİN İÇİN DOĞRU SEÇİM OLDUĞUNUN
7 KANITI

En iyi tasarımlar sadeliği temel alan çalışmalardan ortaya çıkar. İlk çizimlerinden itibaren, Peugeot 308 bu tasarım anlayışından ilham aldı.
1

HEYECAN VERİCİ, SADE TASARIM

HEYECAN VERİCİ, SADE TASARIM

Peugeot 308'in sade ve sportif tasarımı hemen dikkat çekiyor. Zarif ve sofistike çizgileri güçlü kişiliğini yansıtıyor. Üstelik dizaynın her ayrıntısında teknolojinin izlerini de görmek mümkün. Üst sınıf detayları ile Peugeot 308, sezgilerinize hitap ediyor.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN
2

RAFİNE

RAFİNE

Peugeot 308'in alçaltılmış yapısı ve geniş çamurlukları sportif yönünü gözler önüne seriyor. Tekerlek aralarının artırılması bu görüntüyü pekiştiriyor. Üstün yol tutuşu sağlayanve yüksek hız konforunu artıran bu ana dizaynı tamamlayan bel çizgisi ve alçak yapı, dinamik bir görünüm oluşturuyor.

Sürüş duygularınızı doruğa çıkarmanız için son teknoloji ile tasarlanan Peugeot 308, sizi tek vücut olmaya davet ediyor.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN
3

PEUGEOT I-COCKPIT

PEUGEOT I-COCKPIT

Peugeot 308, yeni bir sürüş teknolojisi sunuyor: Peugeot i-Cockpit. 

Tamamen sizin konforunuz için geliştirilen i-Cockpit ile aracınız, direksiyon başına geçtiğiniz an size geliştirilmiş ergonomisini hissettiriyor.  

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN
4

ODAK NOKTASI

ODAK NOKTASI

Peugeot 308, sürüş ve çevre performansını en üst seviyeye çıkarmak için tasarlandı. Bir önceki versiyona göre ağırlığı 140 kg azaltıldı. Elektrik destekli direksiyon sistemi ve gelişmiş aerodinamisi ile yüksek sürüş performansı ve düşük tüketim hedefine ulaşması sağlandı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN
5

YÜKSEK TEKNOLOJİ İLE GÜVENLİ SÜRÜŞ

YÜKSEK TEKNOLOJİ İLE GÜVENLİ SÜRÜŞ

Peugeot 308'de yaşayacağınız benzersiz ve güvenli sürüş keyfi, kullanılan yüksek teknolojilerin garantisi altında.: Driver Assistance Pack (Sürüş Destek Paketi), Aktif Cruise Control, Çarpışma Riski Uyarı Sistemi ve Otomatik Acil Fren Sistemi, Kör Nokta Uyarı Sistemi, Geri Görüş Kamerası, Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi ve Elektronik Park Freni. Hepsi bu kusursuz uyumla birleştirildi. Hiçbir şey şansa bırakılmadı.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN
6

HER YOLCULUK AYRI BİR KEYİF

HER YOLCULUK AYRI BİR KEYİF

Peugeot 308, Peugeot’nun 120 yıllık otomobil deneyimiyle hafif, kompakt ve güvenli bir sürüş yaşatıyor. Büyük ölçüde hafifletilmiş özel şasisi ile dinamizm ve direksiyon hakimiyeti sunuyor.

Şasi teknolojisi sayesinde Peugeot 308, her hareketinize uyum sağlıyor. Elektrikli direksiyon sistemi sayesinde, yumuşak ve hassas bir kullanım sunuyor. Böylece art arda gelen virajlar kolaylıkla aşılıyor.

Özel süspansiyonu sayesinde Peugeot 308, güçlüyol tutuşu ve dikkatleri üzerine çeken bir ses yalıtımına sahip. Bu, aracınıza üst düzey bir araç içi konfor sağlıyor. Şimdi Yeni Peugeot 308 ile her yolculuk ayrı bir keyif.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN
7

MÜKEMMEL BİRLEŞİM

MÜKEMMEL BİRLEŞİM

Sınıfının en çevreci ve yüksek performanslı motorları benzinli PureTech ve dizel BlueHDi, tartışmasız performansa sahip 6 ileri tam otomatik şanzımanla birleşti ve mükemmel birleşimi oluşturdu. 

Bu birleşim sayesinde ortalama karma yakıt tüketimi PureTech motorlarda 4.9 L/100km'ye, BlueHDi motorlarda 3.5 L/100km'ye; ortalama karma CO2 salınımı ise PureTech motorlarda 114 g/km'ye, BlueHDi motorlarda 92 g/km'ye kadar düşüyor.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN PURETECH İNFOGRAFİĞİNİ İNCELEYİN

YENİ 308 HABERLERİ

  DÜŞÜK KARBON KAHRAMANI

  Yeni Peugeot 308 Blue Hdi Tam Otomatik modeli "Düşük Karbon Kahramanı" ödülüne layık görüldü.

  DAHA FAZLASI...

  YILIN OTOMOBİLİ

  3 Mart 2014 günü, 84. Cenevre Otomobil Fuarı çerçevesinde, 22 Avrupa ülkesini temsil eden basın mensuplarından oluşan jüri tarafından yeni PEUGEOT 308’e prestijli 2014 “ Car of the Year “ (Yılın Otomobili) ödülü verildi.

  DAHA FAZLASI...

  YEPYENİ BİR SÜRÜŞ KEYFİ

  Yeni Peugeot 308 : Yalın tasarım, yenilikçi kokpit ve rekor CO2 emisyonu ile yepyeni bir sürüş keyfi

  DAHA FAZLASI...

  Kurallara takılmadık ve Yeni Peugeot 308'i tasarladık.

  Siz de #KurallaraTakılmasaydık etiketi ile tweet'inizi atın, diğer kurallara takılmayınlar arasında yerinizi alın.
   

  SİTEYİ İNCELEYİN

  Yeni Peugeot 308 PureTech teknolojisi hakkında bilgi almak için infografiğimizi inceleyin!

   

   

  İNFOGRAFİĞİ İNCELEYİN