Peugeot.com.tr MyPeugeot

508 ALMAK İÇİN
5 NEDEN

Dengeli ve aerodinamik hacimlerle tasarlanan Yeni Peugeot 508 şıklık, sağlamlık ve kalite kavramlarıyla ön plana çıkıyor.
1

HEAD UP BİLGİ EKRANI

HEAD UP BİLGİ EKRANI

Temel sürüş bilgilerine gözünüzü yoldan ayırmadan erişebilirsiniz! Head up bilgi ekranı ile bu veriler görme alanınızda yer alan gizlenebilir bir saydam levha üzerine renkli olarak yansıtılması ile görüntülenir. Böylece sürekli ve güvenli olarak hızınız, hız sabitleyici ve sınırlayıcı ayarları*Versiyona göre değişiklik göstermektedir. navigasyon göstergeleri**WIP Navigasyon ile birlikte sunulmaktadır. hakkında bilgilendirilirsiniz…

KEŞFET: İÇ TASARIM
2

ÇOK FONKSİYONLU DERİ DİREKSİYON

ÇOK FONKSİYONLU DERİ DİREKSİYON

Çok fonksiyonlu deri direksiyon, işlevli ve teknolojiktir. Sürücü aşağıda açıklanan işlevleri direksiyondan kullanabilir:

  • Hız sınırlayıcı /sabitleyici
  • Audi ses ayarı
  • Audi menü ayarı
KEŞFET: İÇ TASARIM
3

BAGAJ

BAGAJ
BAGAJ

Bagajı büyük ve kullanışlıdır, hacmi 545 litredir (VDA standardına göre 515 dm3). Koltuk sırtları yatırıldığında bagajın hacmi 1.581 litre (1.381 dm3 VDA) olur. Bu hacimlere bagaj örtüsünün altındaki 48 litre (42 dm3 VDA) hacimli saklama yeri*Lastik tamir seti bulunan araçlar için dahildir.

KEŞFET: İÇ TASARIM
4

ANAHTARSIZ GİRİŞ VE ÇALIŞTIRMA SİSTEMİ

Kapıları açmak için elektronik anahtarı cebinizde veya el çantanızda saklayın, otomobilinize binin, sadece Start/Stop düğmesine basarak motoru çalıştırın ve durdurun. Öte yandan, aracınızı terk ederken kapıları kilitlemek için sadece kapı koluna dokunmanız yeterli olacaktır.*Versiyona göre değişiklik göstermektedir.

KEŞFET: TEKNOLOJİ
ANAHTARSIZ GİRİŞ VE ÇALIŞTIRMA SİSTEMİ
5

ESP

508'de son kuşak ESP bulunmakta ve DSC (dinamik denge kontrolü), EBA (acil fren yardımı) ve EBD (elektronik fren kuvveti dağıtımı) işlevlerini de içermektedir. Bunlara ek olarak Yokuş Kalkış (Hill Assist) ve akıllı çekiş kontrolü işlevleri bulunmaktadır, böylece araç kaygan yollarda giderken her bir ön tekerleğin kayması kontrol edilmektedir.*Versiyona göre değişiklik göstermektedir.

KEŞFET: GÜVENLİK
ESP