Bipper ALMAK İÇİN
6 NEDEN

Bipper Tepee, tüm kullanım koşullarına uyum sağlayacak şekilde tasarlandı. Şehir içi seyahatlerini kolaylaştırmak adına sağladığı konfor, bir sedan ve bir minivanın avantajlarını birlikte sunuyor.
1

BENZERSİZ BİR STİL

BENZERSİZ BİR STİL
BENZERSİZ BİR STİL

Bipper Tepee kompakt dizaynı, manevra yeteneği ve pratik kullanımı ile orijinal bir stilin temsilcisi. Optimum boyutları sayesinde hem işte hem de ailenizle birlikte kullanabileceğiniz ekonomik bir ticari araçtır.

KEŞFET: DIŞ TASARIM
2

1.3 HDi 75 HP MOTOR

Yüksek dizel teknolojisine sahip 1.3 HDi motor 4 silindirli ve 1248 cc hacminde. 75 hp güç üreten bu motor 1750 d/d'de 190 Nm torka sahip. Bu motorun en önemli özelliği 1750 ila 2750 d/d arasında bu yüksek gücü koruması.

KEŞFET: MOTOR ÖZELLİKLERİ
3

KOMPAKTLIK

KOMPAKTLIK

Kompakt boyutlarla tasarlanan (3.96 m uzunluk, aynalar hariç 1.68 m veya aynalar katlı halde 1.82 m genişlik) Bipper Tepee şehir hayatına tam bir uyum gösteriyor. 1.72 m veya tavan barlarıyla 1.78 m dış yüksekliği tüm kapalı otoparklara girebilecek ölçüde.

KEŞFET: TEKNİK ÖZELLİKLER
4

GÜVENLİK

GÜVENLİK

Bipper Tepee araçlarda güvenliğiniz düşünülerek ESP ve ABS standart olarak sunuluyor.

KEŞFET: GÜVENLİK
5

ÖN KONSOL

ÖN KONSOL

Üç bölgede toplanan kumandalar (sürücü önünde, orta konsolda ve direksiyon simidi altında) ergonomik olarak tasarlandı ve sürücüye kullanım kolaylığı sağlıyor. Aynı yaklaşımın bir yansıması olarak ön konsol üzerinde konumlanan vites kolu sürüş konforunu arttırıyor.

KEŞFET: İÇ TASARIM
6

MULTIMEDYA

MULTIMEDYA

Peugeot Bipper Tepee, 4 x 10 W gücünde dört hoparlör (iki tweeter ve iki orta woofer) üzerinden yayın yapan MP3 uyumlu ve CD çalar özellikli radyo sunuyor. *Versiyona göre standart veya yok.

KEŞFET: TEKNOLOJİ

GARANTİ VE ASİSTANS

Peugeot Full Servis, siz Peugeot'nuzun zevkine varın, gözünüz arkada kalmasın diye hazırlanmış bir hizmet paketidir. Tercih edeceğiniz paket kapsamına göre aracınızın bakım masraflarını da üretici garantisi dahilindeki tüm harcamaları da kapsar.

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN!

İhtiyaçlarınız için özel olarak tasarlanan Peugeot Artı Garanti sözleşmesiyle, aracınızın garantisinin garanti süresi sonrasında da devam etmesini sağlıyoruz.

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN!

Peugeot Assistance, Türkiye genelinde 7/24 hızlı yol yardım hizmeti sunar.

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN!