BIPPER ALMAK İÇİN
6 NEDEN

Bipper Tepee, tüm kullanım koşullarına uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Şehiriçi seyahatlerini kolaylaştırmak adına sağladığı konfor, bir sedan ve bir minivanın avantajlarını birlikte sunar.
1

BENZERSİZ BİR STİL

BENZERSİZ BİR STİL
BENZERSİZ BİR STİL

Bipper Tepee kompakt dizaynı, manevra yeteneği ve pratik kullanımı ile orijinal bir stilin temsilcisidir. Optimum boyutları sayesinde hem işte hem de ailenizle birlikte kullanabileceğiniz ekonomik bir ticari araçtır.

KEŞFET: DIŞ TASARIM
2

1.3 HDi 75 HP MOTOR

Yüksek dizel teknolojisine sahip 1.3 HDi motor 4 silindirli ve 1248 cc hacmindedir. 75 hp güç üreten bu motor 1750 d/d'de 190 Nm torka sahiptir. Bu motorun en önemli özelliği 1750 ila 2750 d/d arasında bu yüksek gücü korumasıdır.

KEŞFET: MOTOR ÖZELLİKLERİ
3

KOMPAKTLIK

KOMPAKTLIK

Kompakt boyutlarla tasarlanan (3.96 m uzunluk, aynalar hariç 1.68 m veya aynalar katlı halde 1.82 m genişlik) Bipper Tepee şehir hayatına tam bir uyum gösterir. 1.72 m veya tavan barlarıyla 1.78 m dış yüksekliği tüm kapalı otoparklara girebilecek ölçüdedir.

KEŞFET: TEKNİK ÖZELLİKLER
4

GÜVENLİK

GÜVENLİK

Bipper Tepee araçlarda güvenliğiniz düşünülerek ESP ve ABS standart olarak sunulmaktadır.

KEŞFET: GÜVENLİK
5

ÖN KONSOL

ÖN KONSOL

Üç bölgede toplanan kumandalar (sürücü önünde, orta konsolda ve direksiyon simidi altında) ergonomik olarak tasarlanmıştır ve sürücüye kullanım kolaylığı sağlar. Aynı yaklaşımın bir yansıması olarak ön konsol üzerinde konumlanan vites kolu sürüş konforunu arttırır.

KEŞFET: İÇ TASARIM
6

MULTIMEDYA

MULTIMEDYA

Peugeot Bipper Tepee, 4 x 10 W gücünde dört hoparlör (iki tweeter ve iki orta woofer) üzerinden yayın yapan MP3 uyumlu ve CD çalar özellikli radyo sunar. *Versiyona göre standart veya yok.

KEŞFET: TEKNOLOJİ

SİZE ÖZEL TEKLİFLERİMİZ

  Peugeot Full Servis ile içiniz rahat,
  Yolunuz açık.

  · Tüm bakımlar (parça değişimi & işçilik ücreti)
  · Tüm aşınan parçaların değişimi & işçilik ücreti (fren balata & diski, debriyaj seti, amortisör, vb.)
  · Mekanik, elektrik & elektronik sistem arızaları
  · 7/24 Peugeot Assistance hizmeti

  DETAYLI BİLGİ