YENİ PARTNER TEPEE'NİN NEDEN İYİ BİR SEÇİM OLDUĞUNUN
3 KANITI

Yeni tasarımı, harekete geçiren teknolojileri ve size her koşulda uyum sağlayacak modüler yapısıyla Yeni Partner Tepee huzurlarınızda!
1

YENİ VE DAHA SAĞLAM GÖRÜNÜM

YENİ VE DAHA SAĞLAM GÖRÜNÜM

Yeni Partner Tepee artık daha modern. Yeniden tasarlanan radyatör ızgarası ve tam ortasında gururla duran Peugeot Aslanı ile daha sağlam. Silüetin yeni çizgileriyle uyum halindeki farları sayesinde bakışları da artık daha özgün.

YENİLENEN DIŞ TASARIMI KEŞFEDİN
2

SINIFININ EN BÜYÜK DOKUNMATİK EKRANI

  • SINIFININ EN BÜYÜK DOKUNMATİK EKRANI 1
  • SINIFININ EN BÜYÜK DOKUNMATİK EKRANI 2
  • SINIFININ EN BÜYÜK DOKUNMATİK EKRANI 3

Yeni Peugeot Partner Tepee'de bulunan sınıfının büyük 7” renkli dokunmatik ekranı*Versiyonlara göre standart veya opsiyonel.sayesinde sürüş konforunuzu artıracak birçok teknoloji parmaklarınızın ucunda:

- MirrorScreen teknolojisi*MirrorScreen fonksiyonu, Android, RIM ve Windows, MirrorLink™ ve Carplay® uyumlu telefonlar için internet erişimi dahil bir telefon aboneliğine sahip olmak şartıyla (Apple telefonlar için iphone 5 modelinden itibaren ve Kasım 2015’ten itibaren) MirrorLink™ teknolojisiyle çalışıyor. Sadece, Mirrorlink™ veya Carplay® sertifikalı uygulamalar kullanılabilecektir (duruma göre araç durduğunda ve/veya hareket halindeyken). Bununla birlikte, araç seyir halindeyken, ilgili uygulamaların bazı işlevleri engellenebilecektir. Mirrorlink™ veya Carplay® sertifikalı uygulamalar ücretli olabilir.
- Bluetooth ile eller serbest telefon bağlantısı
- Wi-Fi (kablosuz) ile internet erişimi
- Jukebox
- Geri görüş kamerası*Versiyonlara göre standart veya opsiyonel.
- Navigasyon*Versiyonlara göre standart veya opsiyonel.

HAYATA GEÇİREN TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
3

HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRAN MODÜLERLİK

HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRAN MODÜLERLİK
HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRAN MODÜLERLİK
HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRAN MODÜLERLİK

Yeni Peugeot Partner Tepee inanamayacağınız derecede modüler. Yani, yolcularınızın sayısına ve taşıdığınız eşyaya göre anında kabuk değiştirebiliyor.

Arka cam altındaki 675 litrelik bagaj kapasitesi, tavana kadar yükleme ile 1350 litreye kadar çıkıyor. Üstelik sökülebilen arka koltukları sayesinde Yeni Partner Tepee'nin maksimum depolama hacmi tam 3000 litreye ulaşıyor.

Küçük eşyalarınız da unutulmadı. Çeşitli noktalarda bulunan saklama alanlarıyla aracın içerisindeki açık ve kapalı saklama alanlarının toplam hacmi tam 90 litreye ulaşıyor. Zenith tavan opsiyonuyla birlikte bunun üzerine 94 litre daha ekleniyor kabin içi saklama hacmi inanılmaz şekilde tam 184 litreye ulaşıyor.

OLAĞANÜSTÜ MODÜLERLİĞİ KEŞFEDİN