YENİ RCZ ALMAK İÇİN
5 NEDEN

Yüksek performans ve çarpıcı tasarımın mükemmel uyumu Yeni Peugeot RCZ, yenilenen görünümü, sıra dışı stili ve sportif duruşuyla sizi baştan çıkaracak.
1

FARLAR

Yeni Peugeot RCZ, yenilenen ön yüzüyle daha dinamik ve agresif bir tarzı benimsiyor. Hem gündüz hem de gece görülebilen LED aydınlatmalarıyla kolaylıkla fark ediliyor. Titanyum maskeli Xenon*Opsiyonel olarak sunulmaktadır. farlarıyla, modern ve teknolojik bir bakış yansıtıyor.

FARLAR
FARLAR
2

KİŞİSELLEŞTİRME

 • KİŞİSELLEŞTİRME 1
 • KİŞİSELLEŞTİRME 2
 • KİŞİSELLEŞTİRME 3
 • KİŞİSELLEŞTİRME 4
 • KİŞİSELLEŞTİRME 5
 • KİŞİSELLEŞTİRME 6

RCZ’nin alüminyum kuşaklarıyla dikkat çeken profili araca daha fazla dinamizm katacak şekilde tasarlandı. RCZ, profilden başlayarak gövdenin orta kısmındaki çift bombeli tavan, yanda yer alan incelikli paneller, arkadaki cömert kıvrımlı kanatlarla kaslı tasarımını gururla sunuyor.

Standart olarak sunulan 18" alüminyumlu alaşımlı jantlar, RCZ'in sportif doğasına mükemmel bir imza atıyor.

 

KEŞFET: DIŞ TASARIM
3

SÜRÜŞ POZİSYONU

Ergonomik sürüş pozisyonu RCZ’nin yoldaki özelliklerinin yanı sıra tasarım kalitesinin de keyfini çıkarmak açısından ideal. Direksiyon simidi ile üstüne yerleştirilmiş kumandalar kontrol ve konfor hissini aynı anda yaşamanıza olanak tanıyor. Altı düz olan direksiyon simidi iç mekanın dinamik tarzını güçlendiriyor.

KEŞFET: İÇ TASARIM
4

MULTİMEDYA

MULTİMEDYA
MULTİMEDYA

Yeni Peugeot RCZ’in bir başka yeniliği; WIP Nav Plus*Opsiyonel olarak sunulmaktadır. teknolojisi de yüksek çözünürlüklü 7" ekranlı bir navigasyon sistemi içeriyor. Bu sistemin ön panelinde aynı zamanda MP3 uyumlu bir CD okuyucu, radyo, Bluetooth®sistemi, Jack ve USB girişleri de bulunuyor.

KEŞFET: TEKNOLOJİ
5

FREN

Güçlü ve dayanıklı olacak şekilde tasarlanan fren sistemi, önde 302 mm gibi hayli büyük bir çapa ve 26 mm kalınlığa sahip havalandırmalı disklerden oluşuyor. Tüm versiyonlarda, arka frenlerde 290x12 mm’lik diskler kullanılıyor. Fren performansı, Acil Fren Desteği (EBA) ve her tekerlek üzerindeki fren baskısının dinamik dağılımını ayrı ayrı kontrol eden EDB (Elektronik Fren Gücü Dağıtım sistemi) sayesinde artıyor.

KEŞFET: GÜVENLİK

SİZE ÖZEL TEKLİFLERİMİZ

  Peugeot Full Servis ile içiniz rahat,
  Yolunuz açık.

  · Tüm bakımlar (parça değişimi & işçilik ücreti)
  · Tüm aşınan parçaların değişimi & işçilik ücreti (fren balata & diski, debriyaj seti, amortisör, vb.)
  · Mekanik, elektrik & elektronik sistem arızaları
  · 7/24 Peugeot Assistance hizmeti

  DETAYLI BİLGİ