1

QUARTZ

QUARTZ

İstanbul Autoshow 2015 fuarında sergilenecek yeni konsept otomobilimiz Peugeot QUARTZ ile yeni üst gam sportif model kavramını vitrine çıkarıyoruz. Size benzersiz bir sürüş keyfi ve heyecan yaşatacak QUARTZ, adeta SUV konseptinin doruk noktası. Göz atmak istemez misiniz?

KEŞFETMEYE NE DERSİNİZ?
2

FOODTRUCK

FOODTRUCK

Yaratıcılık ve tasarımla dopdolu bu iki yüz yıllık bilgi ve deneyim birikimimizle, Peugeot’nun eşsiz vizyonunun ürünü olan, yaşam konforunuz ve keyfinize yönelik yenilikçi mobil restoran Peugeot Foodtruck konseptini yarattık.

KEŞFETMEYE NE DERSİNİZ?
3

ONYX

ONYX

Özünden uzaklaşmamış bir sanat eseri olarak tanımlanabilecek Peugeot Onyx, yarış dünyasından esinlenen tutkulu insanlar tarafından yaratıldı. Arka ortada konumlandırılan V8 motoruyla, Onyx, hayranlarını sezgisel sürüş mahalli sayesinde her koşulda kontrol altına alınabilen yüksek performans evrenine taşıyor. Onyx, nefes kesici estetiğinin ötesinde, verimlilikte daha da ileri gitmek için yeni ve daha önce hiç işlenmemiş maddeleri keşfediyor.

KEŞFETMEYE NE DERSİNİZ?
4

SR1

SR1

İdeal oranlara sahip, zamanının ötesinde bir otomobil olan Peugeot SR1, geniş kaputu, akıcı çizgileri ve çok alçak ağırlık merkeziyle geçmişin Grand Touring otomobillerinin köklü geleneklerine gönderme yapıyor.

KEŞFETMEYE NE DERSİNİZ?
5

BB1

BB1

Sıra dışı tasarımıyla %100 elektrikli Peugeot BB1, sadece bir bisiklet kadar ses çıkarıyor.

KEŞFETMEYE NE DERSİNİZ?