PEUGEOT ŞEHİR OTOMOBİLLERİ

/image/39/7/208-citycars-range-header.320397.jpg

Küçük şehir otomobilleri şehir içi sürüş için idealdirler.

İster günlük işe gidip gelirken, ister alışveriş yapmak için mağaza mağaza dolaşırken, isterse de arkadaşlarımızla da buluşurken, küçük şehir otomobillerimiz kentsel alanlarda daha kolay seyahat edilmesini sağlamaktadır.

Tüm şehir otomobil modellerimiz, modern şehir yaşamı göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır; bu nedenle kompakt otomobillerimizin hepsi herkes tarafından görülebilmesi için, Peugeot'un her zamanki kişiliği ve stiliyle bütünleşmektedir. Ve doğal olarak, yakıt tüketimi açısından göz alıcıdırlar – ekonomik şehir otomobillerimiz, sürekli yoğunluk içerisindeki modern sürücünün kilometre yönünden taleplerini fazlasıyla karşılarken, ultra-düşük CO2 emisyonlarına da sahip olmaktadır.

Yeni şehir araçlarımız kompakt olabilir, ancak sundukları yenilikler büyük. Yoğun trafikli şehir merkezlerinde yakıt verimliliğini artıran yenilikçi e-HDi Stop & Start sistemi kadar Park Assist teknolojisini de düşünün.

Stil ve yenilikler sayesinde, tüm yeni şehir arabalarımız şehir içi araç sürüşünü bir zevk haline getiriyor. Peugeot, sunulan en iyi küçük şehir otomobillerinden bazılarıyla pratiklik sağlar.

Şehir içi sürüşler için, aşağıdaki en iyi kompakt şehir araçlarını 208'de bulunan – teknoloji ve performans – ve içinde var olan enerji – ile patlayan en yeni modellerimizi daha fazla keşfediniz.

ŞEHİR OTOMOBİLLERİ

/image/45/5/peugeot_208_1502pc006.35455.jpg

208

208 bizim en çok satılan aracımız, full aksesuar bin ve git!

  • 7” çok işlevli renkli dokunmatik ekran
  • CarPlay®, Mirror Screen® & Bluetooth®
  • Geri görüş kamerası
  • Etkili PureTech&BlueHDi motor
/image/41/5/gtline-2-img.35415.jpg

208 GT Line

En çok satan 208 modelinin sportif bir versiyonu

  • Kırmızı 3D işaretlemeli ekolayzır ızgarası
  • GT-Line arma ve kırmızı & siyah spor koltuklar
  • Çift bölgeli tam otomatik klima sistemi
  • 17″ Alüminyum alaşımlı jantlar