308 - Header

PEUGEOT 308 HB

DIŞ TASARIM

Yeni Peugeot 308, Leonardo Da Vinci’nin ünlü “Sadelik en büyük farklılıktır” sözünden esinlenilerek, en ince detayına kadar kusursuz şekilde tasarlandı.

RAFİNE

Peugeot 308, saf dizaynı ile karşınızda. Alçaltılmış yapı, geniş çamurluklar, arttırılmış tekerlek araları, dinamik ve sportif yan çizgiler, yan aynalardaki LED sinyaller, önde Peugeot 308'e aslan bakışlarını veren full LED aydınlatmalar, arkada aslan pençesi görünümdeki LED aydınlatmalar ve krom ön ızgara; her şey hislerinizden yola çıkarak tasarlandı. Ve sizi tek vücut olmaya davet ediyor.

TEKNOLOJİK TASARIM

i

Peugeot 308’in benzersiz tasarımının ilk detaylarını; ön farlarda 62, arka farlarda 48 olmak üzere toplam 110 adet kullanılan LED’ler oluşturuyor.

Peugeot 308’in Full LED farları, kromlu havalandırma ızgarasının şıklığını öne çıkarıyor ve araca daha keskin bir bakış kazandırıyor. Yan aynalara eklenen sinyaller ise, en son LED teknolojisini temsil ediyor.

JANTLAR

Yeni 308’inizi, sadelikten sportifliğe uzanan tasarım yelpazesi ve farklı jant seçenekleriyle dilediğiniz gibi kişiselleştirin.