308 - Header

PEUGEOT 308 HB

İÇ TASARIM

Peugeot 308’in iç tasarımı, estetiğin ve sezginin tüm inceliklerini taşıyor. Kusursuz, fonksiyonel ve sade dizaynı sayesinde ergonomik bir sürüş keyfi garanti.

ÜSTÜN KALİTE

/image/93/8/06.36938.jpg

İç dizaynda da sadelik anlayışı sadece ön konsolda değil, tüm bölümlerde hissediliyor.

Kullanılan aluminyum kaplamalar ve piano black bölümler kalite hissini yukarı taşıyor ve kullanım zevkini artırıyor. 

PEUGEOT I-COCKPIT

/image/93/9/i-cockpit-img.36939.jpg

Peugeot 308, yeni bir sürüş teknolojisi sunuyor: Peugeot i-Cockpit.

Tamamen sizin konforunuz için geliştirilen sistem; küçük çaplı sportif direksiyon simidi, göz hizasına konumlandırılmış gösterge paneli, SMEG+ 9,7” dokunmatik multimedya ekranı ve Hi-Fi dünyasından esinlenmiş tek merkezi düğmeden oluşuyor. Tüm bu özellikler, sade bir tasarımla elinizin altında toplanıyor.

Aracınız, direksiyon başına geçtiğiniz an geliştirilmiş ergonomisini hissettiriyor. Lake siyah ile satenli kromun bir araya getirildiği konsol, şık ve sade bir ortam yaratıyor.

Göz hizasına konumlanmış gösterge paneli, gözlerinizi yoldan ayırmadan araç ve yol bilgisine ulaşmanızı sağlıyor.

Ters yöne doğru çalışan devir saati ibresi, daha önce eşi görülmemiş bir simetri sunuyor. Böylece görüş, aracın önünde toplanıyor.

AYRICALIKLI ANLAR

/image/94/0/07.36940.jpg

Peugeot 308, kompakt silueti ve tekerlekler arası mesafesi sayesinde geniş kabin ve konforlu bir iç mekan sağlıyor. Daha geniş tasarlanan oturma kabini, tüm koltuklarda ekstra konfor sunuyor.

Aracın panoramik cam tavanı, oturma kabini içinde ışığı artırıyor ve araç içinde ferah bir ortam yaratıyor. Dışarıdan gelen ışığı %95 oranında filtreleyen elektrikli perde sayesinde konfor daha da artıyor.

DÖŞEMELER

Versiyon seviyesine göre Peugeot 308'de 7 ayrı iç döşeme tipi mevcut. Bu döşemeler işlenmiş alüminyum, parlak siyah, krom ve deri ile oluşturabileceğiniz kombinasyonlarla farklı ambiyanslar yaratmanıza olanak sağlıyor.

BAGAJ

420 dm3 [VDA standartlarında] ile sınıfının en büyük bagaj hacmine sahip Peugeot 308, tüm yolculuklarınız için ideal.