/image/28/6/bippervan-header-v2.35286.jpg

İÇ TASARIM

Bipper’in tasarımı modernliği ve gücünü yansıtıyor. Bütün bu özellikler, tüm görevleri yerine getirmek üzere daima hazır gerçek bir profesyonelin özellikleri. İşte bu nedenle Bipper ile siz, yani bir profesyonel arasındaki uyum mükemmel olacak.

KONFOR

/image/29/3/surus-konforu-960x460.35293.jpg

Peugeot Bipper’in modern, aydınlık ve geniş iç hacmi hem profesyonel, hem de günlük ihtiyaçlarınızı kolaylaştırmak amacıyla üretildi. Ultra kompakt tasarımına rağmen son derece rahat iç mekanı küçük gabarisine rağmen geniş kullanım hacmiyle Bipper’in kullanımına adapte olmak çok kolay.

ÖN KONSOL

/image/29/4/onkonsol.35294.jpg

Bipper’ın son derece ergonomik ön konsolu, araç içindekilere en az 12 eşya gözü sağlayacak şekilde tasarlandı. Sürücü bölmesinin ön ve yanlar için sağladığı mükemmel görüş alanı ile beraber tüm kontrol düğmeleri elinizin ucunda bulunuyor. Yükseklik ayarlı direksiyon ve ön konsol üzerinde olan vites kolu size daha kolay hakimiyet imkanı sağlıyor.

KOLTUKLAR

/image/29/5/aydinlik.35295.jpg

Önde, geniş oturma alanına sahip koltuklar kayda değer seviyede bir konfor sunuyor ve çok sayıda ayar seçenekleri ile ideal sürüş pozisyonunu bulmaya yardımcı oluyor. Versiyona göre standart olarak sunulan sürücü koltuğu yükseklik ve bel destek ayarı ile sürücü koltuğu kol dayama özellikleri hissedilir derecede konfor artışı sağlıyor. Ayrıca yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon sürüş pozisyonunuzu en uygun konuma getiriyor. İş hayatının zorluk içinde geçmesi gerektiğine dair bir kural yok! Zarif, yuvarlak hatlarla tasarlanmış Bipper koltukları, bütün gün çalışmanız sırasında gereksinim duyduğunuz konforu sağlayacak şekilde tasarlandı.

AYDINLIK

/image/29/6/koltuk.35296.jpg

2,05 m'lik faydalı yük uzunluğu, Multi-Flex banket koltuğun katlanması ile birlikte 3,25 m'ye çıkıyor. Azami iç genişlik 1,50 m iken tekerlek davlumbazları hizasında genişlik 1,23 m oluyor ve bir euro-paletin yüklenmesini mümkün kılıyor.

%100 KULLANILABİLİR HACİM

/image/29/7/hacim.35297.jpg

Bipper, 660 kiloya ulaşan toplam yük kapasitesi ile minimum 2,5 m³ lük bir kullanım hacmi sunuyor! Böylece Bipper, satışta olan panel van araçların en kompakt olanı. Kübik yapıda, çıkıntısız ve düz tabanının uzunluğu 1,523 m’dir ve geniş hacimli eşyaları alacak şekilde tasarlanmıştır.