COVID19 Bilgilendirme Metni Daha fazlası

COVID-19

BİZİM İÇİN ÖNEMLİSİNİZ.

/image/46/7/peugeot-blue-box.652467.jpg

Değerli PEUGEOT Dostu,

PEUGEOT Türkiye olarak çalışanlarımızın ve siz değerli PEUGEOT dostlarının sağlığı önceliğimizdir. İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemde, sizlere mümkün olan en iyi hizmeti kesintisiz bir şekilde sunabilmek için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz.

Tüm PEUGEOT Yetkili Satıcı ve Servisleri hijyen açısından en son teknolojilerle korunuyor, tesislerimizde bulunan tüm araçlarımız en yeni ve güncel dezenfeksiyon yöntemleriyle temizleniyor. PEUGEOT Türkiye olarak sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak için Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’nın talimatları ve Dünya Sağlık Örgütü’nün önerileri doğrultusunda hareket ediyoruz.

Tüm ziyaretlerinizi güvenli hale getirmek amacıyla 10 ana başlık altında 108 ayrı maddeyi içeren Groupe PSA COVID-19 Protokolü’nü hazırladık. Bu protokolle bayilerimizde uyulması gereken hijyen standartlarını belirleyerek aynı anda tesiste bulunacak azami kişi sayısından müşteri ve personel alanında alınması gereken önlemlere kadar tüm kriterleri belirledik. Bağımsız bir denetim firması olan Bureau Veritas tarafından COVID-19 denetimleri gerçekleştirildi. Çıkan denetim sonuçlarına göre PEUGEOT Türkiye bayileri, hazırlanan COVID-19 protokolüne tamamen uyuyor ve yüksek standartta COVID-19 tedbirlerinin uygulandığı tesisler arasında yer alıyor.

Tüm bayilerimiz belirli çalışma saatleri içinde sizlere kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor. Talep eden müşterilerimizin evden çıkmadan görüntülü araç tanıtımı ve kredi başvurusu gibi satış süreçlerini dijital yollarla çözmeleri sağlanırken, showroom’larımızı ziyaret etmek isteyen ve randevu alan müşterilerimiz için de tesislerde personelimiz hazır bulunuyor. Çalışma saatlerimiz için tıklayın.

Biz PEUGEOT Türkiye olarak deneyiminizi en güvenli hale getirmek için bütün gücümüzle çalışıyoruz. Tüm dünyanın ve ülkemizin, bu zorlu dönemi en kısa zamanda atlatacağına inanıyor, bu süre içindeki anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ediyoruz.

Her türlü sorunuz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Tıklayın.

Saygılarımızla,

İbrahim Anaç

Genel Müdür
PEUGEOT Türkiye