Profesyonel - Araç Gamı

PEUGEOT UTILITY DAMPERLİ VE YANLARI VE ÜSTÜ AÇIK KAMYON GAMI

Boxer platformundaki PEUGEOT UTILITY damperli araç aralığı, inşaat, bahçe bakımı ve peyzaj ve benzeri sektörlerde çalışan profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

UTILITY Damperli araçlar Peugeot araçlarının tüm özelliklerine sahiptir:

  • Verimli ve ekonomik HDi motorlar
  • Ağır eşyalara dayanan 435 şasi
  • Silüetler: 3 koltuk (Tek Kabin Şasisi) ve 7 koltuk (Çift Kabin Şasisi)

İki tip damper gövdesi vardır: HLE çelik veya alüminyum.

PEUGEOT UTILITY DAMPERLİ ARAÇLAR

Kalifiye bir tasarım ve profesyonellerin ihtiyaçlarını mükemmel şekilde karşılayacak bir uygulama .PEUGEOT UTILITY damperleri, tek veya çift kişilik bir kabin ile kalite, sağlamlık ve güvenilirliği birleştiriyor.

PEUGEOT UTILITY damperli ürün gamı onaylanmış karoseri üreticileriyle işbirliği içinde profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılayan çözümler sunar:

  • Maksimum yük
  • Kol ve damper gövdesinin aydınlık derecesi
  • Esnek damper işlevi
  • Korozyon önleyici ve yüksek dirençli epoksi boya*

PEUGEOT UTILITY damperleri herkesin özel ihtiyaçları için en iyi çözümlerdir. Kum, moloz ya da bitki atıklarını taşıyabilen bir araçtır.

PEUGEOT UTILITY YANLARI VE ÜSTÜ AÇIK KAMYON GAMI

/image/77/6/boxer-plateau-2.276776.jpg

PEUGEOT BOXER Kabin şasine dayanan, PEUGEOT UTILITY yanları ve üstü açık kamyon gamını inşaat, bahçe bakım ve peyzaj profesyonelleri için gerçekleştirilmiş bir dizi olası uyarlamaları önermektedir.

PEUGEOT'un profesyonellere olan bağlılığı ile yanları ve üstü açık kamyon UTILITY serisi araçlarının sağlamlığı ve güvenilirliğine dayanır:

  •  Korozyon önleyici işlem
  • Merdiven taşıyıcıları ve tente ankrajları kolayca monte edilebilir.

Yüklemeyi kolaylaştırmak, yükü en yükseğe çıkarmak ve yükleme alanını artırmak için katlanabilir ve çıkarılabilir alüminyum yan paneller.

4 PEUGEOT PARTNER KAROSER ÜRETİCİSİ FİRMA

GRUAU

/image/77/4/gruau.276774.jpg

Çeşitli hizmetlerle bütünleşmiş, standart ve özelleştirilmiş, bitmiş veya yarı mamul van karoserleri,gövdeleri ve parçaları, tasarım becerileri, sistem entegrasyonu, sanayileşme konularında uzman firm

JPM

/image/77/8/jpm.276778.jpg

Uzun yıllar sağlamlık ile eşanlamlı olarak, JPM markası köklerini esnaf bir ailenin metal işinin özüne kadar izler.

DURISOTTI

/image/77/5/durisotti.276775.jpg

DURISOTTI, minibüslerin, insan taşıyıcılarının, hareket kabiliyeti düşük kişiler için nakliye, polis, hapishane, gümrük, ambulans ve sanayi alt müteahhitlik araçlarının montajında uzmanlaşmıştır.

CABRETA

/image/77/7/cabreta.276777.jpg

CABRETA, damper organlarında çok sayıda patent ve teknik ilerlemenin arkasında yer aldı. Bugün, damperli karoserler için Avrupa referansı haline geldi.