PEUGEOT 308 GTI - SÜRÜŞ DENEYİMİ

peugeot308gti5
peugeot308gti5

YENİ 308 GTi by PEUGEOT SPORT

PEUGEOT i-Cockpit®, Sport Pack, devre dışı bırakılabilen ESP ve ileri sürüş destek sistemleri ile yeni 308 GTi by PEUGEOT SPORT size dinamik ve güvenli bir sürüş deneyimi sunmak için tasarlandı.

PEUGEOT i-COCKPIT®, SÜRÜŞ KEYFİNDE YENİLİK

/image/23/8/peugeot-308gti-2017-449-fr.369238.jpg

DENEYİMİN GERÇEKLİĞİ

İstisnanın koltuğunda yerinizi alın. Yeni PEUGEOT 308 GTi by PEUGEOT SPORT ile sunulan benzersiz PEUGEOT i-Cockpit® kırmızı bir temayla meydan okumaktadır. Entegre kontrol butonlarına sahip kompakt sportif direksiyon simidinin ardında, yapacağınız tek şey kendinizi duyularınızın size rehberlik etmesine bırakmanız: Kapasitif dokunmatik ekranı ve yükseltilmiş gösterge paneli her zaman size daha yoğun sürüş hissi vermektedir.

Kendinizi sürprizlere bırakın. PEUGEOT i-Cockpit®'in pek çok işlevi artırılmış bir deneyimi size sunmaktadır; heyecan yönünden zenginleştiren dinamik sürüş keyfi sağlayan Sport Pack, devre dışı bırakılabilen ESP, ve güçlü ve keskin sesli yüksek kaliteli Denon Hi-Fi müzik sistemi heyecanınızı hep taze tutacaktır.

/image/23/7/peugeot-308gti-2015-147-fr.369237.jpg

YOĞUN HİSLER İÇİN

Sport Pack kokpitteki sportif atmosferi katlar: Orta konsoldaki SPORT tuşuna basarak gösterge panelini kırmızıya çevirir, gösterge ekranında ilave bilgiler (güç, tork, turbo basıncı, yatay ve boylamasına ivmelenme) görünür, motor sesini yükseltir ( ses sistemi üzerinden) ve gaz pedalı tepkilerini hızlandırır.

BAĞLANTIDA KESİNLİK

/image/23/6/peugeot-308gti-0905js-421.369236.jpg

PEUGEOT i-Cockpit®'in % 100 dijital, dikkat çekici dünyası size yüksek düzeyde bir bağlantı performansı sunmaktadır. Kendinizi kapasitif dokunmatik ekran üzerinden gerçek zamanlı olarak bağlanan 3D navigasyonun sizi yönlendirmesine bırakın ve size bir bağlantı dünyasının kapılarını açan Mirror Screen Üçlü Bağlantı* işlevinin keyfini çıkarın.

.

TÜM HİSLER UYANIYOR

Yeni PEUGEOT 308 GTi by PEUGEOT SPORT, çoklu sürüş yardımları sunmaktadır: Aktif şerit takip sistemi, Aktif kör nokta uyarı sistemi, Akıllı Işık sistemi, park etmeye yardımcı olan Park Assist, ve arka kamera özelliklerini sunmaktadır.

HIZ LEVHASI TANIMA SİSTEMİ

i

Çok fonksiyonlu kamera hız sınırı levhalarını tanır ve gösterge ekranında sizi bilgilendirir. Okunan bu değer hız sabitleyici veya sınırılayıcı aktifse yeni limit olarak kaydedilmesi için sürücüye tavsiye edilir.

AKTİF ŞERİT TAKİP SİSTEMİ

i

Bu sistem sinyaller aktifleştirilmeden şerit değiştirildiğinde uyarı verir. Sesli ve görsel uyarı yorgunluk ve konsantrasyon eksikliğinde oldukça kullanışlıdır. Ek olarak, aktif özelliği sayesinde istenmeden şerit değiştiğinde direksiyona müdaheler eder: Sistem kaza riskini algılar, direksiyon otomatik olarak aracı şeride geri getirir. 

AKTİF KÖR NOKTA UYARI SİSTEMİ

i

Ön ve arka tamponlarda yer alan sensörler sayesinde 308 GTi by PEUGEOT SPORT, aracınızın sağında veya solunda kör noktada olan diğer araçları tespit eder, yan aynalardaki sarı uyarı ışığı ile veya gösterge ekranı üzerinde sizi uyarır.

Bu durumda eğer şerit değiştirmeye çalışırsanız, sistem aktif hale gelerek direksiyona müdahele eder ve aracı eski rotasına getirerek çarpışmayı önler.