SKIP TO CONTENT
PEUGEOT 3008

PEUGEOT 3008

 

BAŞTAN SONA GÖZ ALICI

 

 • PEUGEOT i-Cockpit®
 • Night Vision
 • Grip Control

 

PEUGEOT 3008 GT HYBRID

 

BAŞTAN SONA GÖZ ALICI

 

 • 1 km’ye Kadar Kesintisiz Elektrikli Sürüş
 • %21’e Varan Yakıt Tasarrufu
 • Sessiz Sürüş ve Pürüssüz Hızlanma

 

Yenilikçi SUV kodlarına sahip benzersiz tasarımıyla PEUGEOT 3008’i keşfedin. Karakteristik ve özgün tasarımı, güç ve zarafetle dinamizm ve akıcı hatları birleştiriyor. Benzersiz PEUGEOT i-Cockpit® ve yenilikçi teknolojiler, kabin içi konforunuzu ve güvenliğinizi artırmak için tasarlandı. Yüksek verimlilik seviyesine sahip benzinli ve dizel motorlar dinamik ve keyifli bir sürüş deneyimini beraberinde getiriyor.

 

TASARIM

İLHAM VEREN TASARIM

PEUGEOT 3008 dayanıklılık ve estetik akıcı tasarım arasında benzersiz bir denge sunan iddialı bir görünüm ortaya koyuyor. Yeni ön tasarım modele güçlü bir kişilik kazandırıyor. Sınıfının en iddialı modeli, cesur ve modern bir çağ başlatıyor.

 

 

 

 

 

YENİ ÖN GÖRÜNÜM

PEUGEOT 3008’in özenli detaylara sahip güçlü ön görünümü, çerçevesiz ön ızgara ve tamponla bütünleşen detaylarla geleceğin estetik tasarım kodlarını şekillendiriyor.

YENİ ÖN FARLAR

Karakteristik tasarım kodlarını bünyesinde barındıran ve marka imzası taşıyan “aslan dişi” gündüz farlarıyla henüz ilk göz temasında fark edilen ön farlar, giriş seviyesinden itibaren LED teknolojisi ile donatılıyor. Bu ayırt edici tasarım etkin bir aydınlatmayı ve güvenli bir sürüşü garanti ediyor.
 

YENİ ALÜMİNYUM ALAŞIM JANTLAR

Tamamen yeni 19 inç elmas kesimli alüminyum alaşım jantlar, geniş çamurluklar ve güçlü kapı üzeri hatlarıyla PEUGEOT 3008 dayanıklı, sağlam ve dinamik bir görünüm sergiliyor.

YENİ STOP LAMBALARI

Arkadan bakıldığında karakteristik 3 boyutlu aslan pençeleri ve dinamik sinyalleriyle PEUGEOT 3008’in Full LED teknolojisine sahip stop lambaları göze çarpıyor.
Füme bir camla kaplı stop lambaları siyah bagaj bandı ile birbirine bağlanıyor ve böylece daha geniş ve daha sportif bir görünüm elde ediliyor.
 
 
 • PEUGEOT 3008’inize “Black Pack” ile özel “siyah” detaylarla daha dinamik ve şık bir görünüm kazandırın.
 • Yeni koyu krom renkte ön ızgara ve aslan sembolü ile daha da özgün bir görünüm elde edin.
 • “3008”, “GT” ve “PEUGEOT” logoları saten siyahı rengiyle ve tavan barlarıyla mükemmel bir uyum sergiliyor.
 • Rüzgarlık, ön çamurluk, tavan ve arka tampon şeridindeki kaplamalar parlak siyah rengiyle otomobilin modern ve dinamik görünümüne katkı sağlıyor.

 

 

AKILLI TEKNOLOJİLER* 

*Technologies intelligentes

 
PEUGEOT 3008 ile, bir PEUGEOT araçtan beklediğiniz özelliklerden ödün vermeden istediğiniz enerji türünü seçme özgürlüğüne sahipsiniz: geniş iç hacim, cömert bagaj alanı ve hepsinden önemlisi, sürüş keyfi.

PEUGEOT HYBRID TEKNOLOJİSİ

PEUGEOT Hybrid teknolojisi, 1.2 PureTech 136 hp benzinli motor, elektromotor ve yeni e-DCS6 şanzımanı barındıran yeni motor seçeneği ile daha fazla sürüş keyfi ve daha düşük tüketime odaklanılıyor.

 

Elektrikli motoru ve 48V’luk lityum-iyon bataryası sayesinde 1 kilometreye kadar %100 elektrikli sürüş ile yakıt ekonomisine(i) 1.2 Puretech 130hp benzinli motora göre, yaklaşık 1.0 lt/100 km’ye varan (WLTP birleşik tüketim) ortalama yakıt tasarrufu  önemli bir katkı sağlar. Üstelik, şehir içi düşük hızlı sürüş anında ve park ederken geçen sürenin yarısından fazlasında %100 sıfır emisyon ile CO2 tüketimini önemli derecede düşürür ve tamamen elektrikli sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz.

1 KM’YE KADAR KESİNTİSİZ ELEKTRİKLİ SÜRÜŞ*

*Şehir içi kullanımda %50’nin üzerinde Elektrikli Sürüş

%21'E VARAN YAKIT TASSARUFU*

*Şehir içi kullanımda aynı teknik özelliklere sahip dizel motora kıyasla(i) WLTP düşük çevrimine göre  

SESSİZ SÜRÜŞ VE PÜRÜSSÜZ HIZLANMA
ŞEHİR İÇİNDE %31 DAHA AZ CO2(KARBONDİOKSİT) EMİSYON SALIMI*

*Aynı teknik özelliklere sahip dizel motora kıyasla(i) WLTP düşük çevrimine göre  

 

 

 

PEUGEOT HYBRID MOTORUN AVANTAJLARI

Elektrikli sürüş 

Elektrikli motor ile daha sessiz ve konforlu sürüş

Daha az CO2 

Elektrikli motor desteğiyle daha
düşük CO2

Enerji geri kazanımı 

Yavaşlama sırasında enerji kazanımı

Optimum dur & kalk

Elektrikli motor ile içten yanmalı motoru sessiz ve daha verimli çalıştırma

 

 

 

YENİLİKÇİ TEKNOLOJİLER

 

PEUGEOT SUV 3008’de kullanıma sunulan yeni nesil sürüş destek sistemleri, araç içi konforu ve güvenliği daha da ileriye taşırken bağımsız bir sürüş deneyimine imkan sağlıyor. Gelişmiş sürüş destek sistemleri, trafik işaretlerini tespit etmede (genişletilmiş trafik işareti tanımlama sistemi) ve trafik akışında (Drive Assist Plus paketi, Dur & Kalk özelliğine sahip Adaptif Hız Sabitleme Sistemi (ACC), park yardımı , yol kenarlarını tespit eden Şerit Takip Asistanı) veya çevreyi analiz etmede (Kör Nokta Uyarı Sistemi) hayatınızı kolaylaştırıyor. Yalnızca EAT8 şanzımanla. *Versiyona göre standart veya opsiyon olarak sunulur ya da mevcut değildir

 

 

NIGHT-VISION 

Özel “Gece Görüş” (i) Versiyona bağlı olarak opsiyon olarak sunulur   sisteminin kızılötesi kamerası, gece sürüş koşullarında daha etkin bir görüş için farların menzilinin 200 metre ilerisindeki alanı tarayarak yayaları ve hayvanları algılıyor ve sizi uyarıyor. Yayanın veya bisikletlinin araca çok yakın olması halinde otomatik acil durum freni tetiklenebiliyor. 

GELİŞMİŞ GRIP CONTROL

Advanced Grip Control, optimize edilmiş çekiş kontrol sistemi (i) Versiyona bağlı olarak standart veya opsiyon olarak sunulur  , özel lastikler (i) Versiyona bağlı olarak standart veya opsiyon olarak sunulur   ve Yokuş İniş Destek Sistemi (HADC) (i) Versiyona bağlı olarak standart veya opsiyon olarak sunulur   özelliklerini içeren bir paket. Sistem aracın tutunma koşullarını, kar, çamur veya kum olmak üzere yol koşullarına uyarlama olanağı tanıyor. 

ŞERİT TAKİP UYARI SİSTEMİ

Şerit Takip Uyarı Sistemi, kesikli ve düz yol çizgilerini takip eden bir kamera kullanır.

Sistem, herhangi bir risk algıladığı anda sürücüyü uyarır ve direksiyonu(i) Drive Assist Plus Paketi’nde bulunur   düzeltir.

 

TRAFİK İŞARETİ TANIMA

Bu sistem, hız sınırı ve hız sınırı sonu tabelalarını tespit ederek gösterge panelinde gösterir. Sistem ayrıca, navigasyon sistemindeki haritada belirtilen hız sınırı bilgisini de dikkate alır. Hız sınırlayıcı, sistemin tamamlayıcısı olarak çalışır:
Sürücü, hız sınırlayıcıdaki hız değerini kameranın okuduğu hıza ayarlamayı seçebilir.

 

ADAPTİF HIZ SABİTLEME SİSTEMİ

Bir radardan faydalanan bu işlevDrive Assist Plus Paketi’nde bulunur, önde seyreden aracı tespit eder ve fren ve gaz pedallarını kontrolüne alarak belirlenen güvenli takip mesafesini korur.
Sistem gerekirse araç otomatik şanzıman ile tamamen durana kadar veya manuel şanzıman ile 30 km/sa hıza ulaşılana kadar çalışır.

 

 

PEUGEOT SUV 3008’nizin MENZİLİNİ HESAPLAYIN

ŞARJ EDİLEBİLİR HİBRİTE ÖZEL HİZMETLER  

RAKİPSİZ ÖZGÜRLÜK

MyPeugeot ve Free2Move hizmetleri sayesinde, hibrit aracınızı sınırsız bir özgürlükle kullanın.

 

ARACINIZI UZAKTAN KONTROL EDİN

Ücretsiz MyPeugeot® uygulaması üzerinden, hesaplarınızla senkronize edilmiş gerçek zamanlı kişiselleştilmiş hizmetlerden yararlanın:

 

 • Aracınızın durumunu (etkinlik verileri, konum) takip edin.
 • Aracınızın bakım ve servis gereksinimlerini yönetin. 

YENİ PEUGEOT 3008 SUV

Kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan yeni PEUGEOT SUV 3008’le  teknolojik bir dünyaya adım atın. Bu güçlü SUV, verimliliği yüksek DİZEL, BENZİNLİ VE ŞARJ EDİLEBİLİR HİBRİT motor seçenekleri sunuyor.

 

     *İletişimde kullanılan görseller ile kampanyanın geçerli olduğu versiyonlar farklılık gösterebilir.