SKIP TO CONTENT

PEUGEOT PARTNER VAN

 

GÖZ ALICI BAŞARILARA

 

  • PEUGEOT i-Cockpit
  • Multi-Flex koltuklar
  • Elektrikli el freni

Peugeot Partner | PEUGEOT’dan yeni van

PEUGEOT Partner Van, sınıfında ilk olan ayrıcalıklı ve üst düzeyde ergonomi sunan PEUGEOT i-Cockpit® ile yepyeni bir sürüş deneyimi sunuyor ve tasarımıyla tüm bakışları üzerine çekiyor.

İHTİYAÇLARINIZA GÖRE SEÇİM YAPIN

 

PEUGEOT Partner üstün modülerlik çözümleri ve donanımlarıyla özel kullanım ihtiyaçlarınıza cevap verir.

GERÇEK BİR "İŞ ORTAĞI" İMAJI

Ticari aracınız, gerek mobiliteniz gerek iş imajınız açısından önemli olduğundan, PEUGEOT Partner'ın stiline, araç içi konforuna ve kullanım kolaylığına gösterilen özen, işinize değer katar ve size yepyeni bir deneyim sunar.

PEUGEOT Partner, dikey konumlu ızgarası, modern tasarımlı aydınlatma grubu, alçak ve yatay kaputu, yüksek omuz çizgisi ve kısa burnuyla güçlü bir ön tasarım sergiliyor. Uzun yolculukların daha keyifli geçmesi için, akustik konfora özellikle önem verilmiştir.

 

 

KALİTELİ YOLCULUK

Saklama bölmeleri, birden fazla kullanım amaçlı tasarlanmıştır, yolcu bölmesinde kolayca erişilebilir noktalara akıllıca yerleştirilmiştir: torpido gözü, bagaj tepsisi, orta koltuk minderinin altında asma kilitlenebilir alan ve üst torpido gözü. Yolcu koltuğunun karşısına, tavana konumlandırılan hava yastığının yerine yerleştirilen üst torpido gözü, 15 inç bilgisayarı alabilecek genişlikte ve soğutma özelliğine sahiptir.

Yükünüzü güvenli bir şekilde sabitlemek için 6 sabitleme kancası standart olarak sunulur ve orta yüksekliğe 4 adet daha eklenebilir. Araca erişim sürgülü yan kapılar (opsiyonel) ile sağlanır, menteşeli arka kapılar (2/3 - 1/3) maksimum açılma sağlar (bagaj kapısı opsiyonel).

MULTIFLEX KOLTUKLAR

KALİTELİ YOLCULUK KONFORU

 

Geniş yükleme kapasitesi ve kullanılabilir hacmiyle PEUGEOT Partner Van,  beklenti ve ihtiyaçlarınıza kolayca uyum sağlar. 4,75 metre uzunluğundaki Partner Van 2,16 metrelik kullanılabilir yükleme uzunluğa sahiptir. 

MultiFlex koltuklarla birlikte 3 kişilik oturma alanı sunulurken, yolcu koltuğu sırtlığı katlanarak  aracın kullanılabilir uzunluğu artırılabilir. Sırtlık katlandığında 3,44 metrelik uzunluktaki yüklerin taşınmasına olanak sağlanırken, toplam yükleme hacmi de 3,90 m3'ten 4,40 m3'e ulaşır.

Multiflex koltuklar, hem yolcuya hem de sürücüye doğru döndürülebilen, orta koltuğun katlanır sırtlığına entegre sehpa sayesinde mobil ofis işlevi de görür.

Ayrıca elektromekanik el freni sayesinde sürücü ve yolcu koltuğu arasındaki alan daha rahattır.

 

PEUGEOT i-COCKPIT®

PEUGEOT i-Cockpit®, ilk kez ticari bir araçta standart donanım olarak sunuluyor.  Kompakt direksiyon simidi, göz hizası gösterge ekranı birleştiren modern tasarım, segmentte yeni olan sürüş kabininin ergonomisi sayesinde muazzam bir manevra kabiliyeti ve gerçek bir sürüş zevki verir.

PEUGEOT Partner Van’ın konsolu ve PEUGEOT i-Cockpit® donanımı ilk bakışta dikkati çekiyor.
Kompakt, çift tarafı düz direksiyon simidi, her şeye kolay erişim sağlayarak daha fazla konsantrasyon ve dinamik ve sezgisel bir sürüş deneyimi sunar. Sürücünün göz hizasındaki gösterge ekranı, gözlerinizi yoldan ayırmadan temel sürüş bilgilerini okumanıza imkan tanıyarak daha fazla güvenlik ve konfor sağlar.

 

     *İletişimde kullanılan görseller ile kampanyanın geçerli olduğu versiyonlar farklılık gösterebilir.