SKIP TO CONTENT

PEUGEOT SERVİSİ, ARACINIZIN BAKIMINI VE ONARIMINI YAPAR

PEUGEOT’NUZU GÜVENLE KULLANIN

Genel bir bakıma, yağ değişimine, fren, akü veya klima bakımına mı ihtiyacınız var? Aracınızın bakım maliyetlerini azaltmak mı istiyorsunuz? PEUGEOT Fiks Menüleri, işçilik ve yedek parça bedellerini de kapsayan ve tam şeffaflık sunan her şey dahil fiyat tarifelerine sahiptir.

 

FİKS MENÜ PAKETİNİZİ SEÇİN

PERİYODİK BAKIM
LASTİK 
YAĞ DEĞİŞİMİ 
FREN 
SİLECEKLER 
KLİMA BAKIM 
AKÜ 
AMORTİSÖR 
TRİGER SETİ 
ARAÇ MUAYENESİ ÖNCESİ KONTROL 
ÖN CAM SERVİS 

PEUGEOT YEDEK PARÇA HİZMETLERİ

PEUGEOT ORİJİNAL YEDEK PARÇA HİZMETLERİ

Orijinal kalite, standart olarak gönül rahatlığı

 

Uzmanlarımız tarafından yapılan kontroller, işçilik ve orijinal parçaları kapsayan her şey dahil paketler. Bakım sırasında kullanılan tüm parçalar, yeni araçlara takılanlarla birebir aynıdır. Bu parçalar arabanıza uyacak şekilde tasarlanmıştır ve maksimum güvenlik sağlar. Kaliteli orijinal parçalar kullanmak, arabanızın uzun yıllar en iyi durumda kalmasına yardımcı olur. Maksimum sürüş keyfi huzurla buluşuyor.

 
EUROREPAR YEDEK PARÇA HİZMETLERİ

Kalite, fiyat ve performans bir arada

 

Her şey dahil paketlerin içeriği: işçilik ve Eurorepar parçaları, ayrıca üç yaşın üzerindeki araçlar için özel olarak tasarlanmış çok markalı özel parçalar. Orijinal parçalardan %25’e kadar daha ucuz oldukları için maliyetlerinizi de en aza indirebilirsiniz.

 

VIDEOCHECK

Aracınız Peugeot Yetkili Servisleri’ndeyken uzmanlarımız tüm kontrolleri gerçekleştirir. Eğer değişmesi gereken parçalar olduğunu gördüklerinde bunu detaylı olarak videoya çekerler. Video, servis danışmanlarımız tarafından SMS aracılığıyla size gönderilir. Siz de  gelen link üzerinden dilediğiniz gibi bu işlemleri onaylayabilir ya da rededebilirsiniz. Peugeot Videocheck ile beklenmedik masraflar yok, güvenli ve şeffaf bir yetkili servis deneyimi var.