SKIP TO CONTENT

 
Peugeot 208 : Versiyonlar & Teknik özellikler

Peugeot 208 için mevcut versiyonlar 

 

 

PEUGEOT 208 ACTIVE

Atletik silüeti, uzun sportif gövdesi ve baştan çıkarıcı yuvarlak hatlarıyla Yeni Peugeot 208 Active, güçlü bir kişilik sergiliyor. Arka park sensörü, saten krom kokpit detayları, piyano siyah orta konsol detayları, gövde rengi ve parlak siyah arka spoiler: bunlar Peugeot 208 Active için temel seçeneklerdir.

 

PEUGEOT 208 ALLURE

Peugeot 208 Allure'ü seçerek Active versiyonuna ek olarak sahip olabileceğiniz seçeneklerden bir kaçı şunlar : Kapaklı akıllı telefon bölmesi ve telefon sabitleyici, COZY yarı deri ve kumaş döşeme, mint yeşili dikişli koltuklar ve elektrokrom dikiz aynası.

PEUGEOT 208 GT

Peugeot 208 GT en eksiksiz modeldir. 208 Active ve 208 Allure’de bulunan tüm opsyonlara ek olarak aşağıdaki seçenekler de mevcuttur : gövde rengi kapı kolları ve parlak siyah yan aynalar, adaptif Cruise Control, dur & kalk fonksiyonlu, panoramik cam tavan ve tavan perdesi ve hologram etkili, yükseltilmiş 3D gösterge paneli.

 

 

Peugeot 208 Active, Allure ve GT versiyonu hakkında daha fazla bilgi

Peugeot, seçiminizde size yardımcı olmak için, Peugeot 208 için resmi broşür kataloğunu sunuyor. Her belge, versiyonlara özgü özellikleri ve PEUGEOT 208 otomobilinizin mevcut donanımı, boyutları, teknik özellikleri ve aksesuarları hakkında ayrıntılı bilgi veriyor.