SKIP TO CONTENT
PEUGEOT EXPERT

PEUGEOT EXPERT VAN

 

GÖZ ALICI BAŞARILARA

 

 • Üstün yakıt ekonomisi
 • Moduwork ile modüler kabin yapısı
 • Yüke bağlı değişken bağımsız süspansiyon

TİCARETTE YENİ DÖNEM: EXPERT 

Modern ve rakiplerinden ayrışan çarpıcı tasarımıyla PEUGEOT Expert, araç tasarım uzmanları tarafından ticaretin uzmanları için tasarlandı. Sınıf lideri yakıt ekonomosiyle beraber, benzersiz teknolojik özellikler ve üstün sürüş konforunu bütünleştiren PEUGEOT Expert, kendi sınıfında standartları yeniden belirliyor.

ELEKTRİKLİ MOTORUN AVANTAJLARI

YEPYENİ BİR SÜRÜŞ DENEYİMİ

330 km menzil (WLTP)

Performanstan ödün vermeden yeni hazlar sunan tamamen elektrikli bir sürüş deneyimi :

 • Yük bölümü hacmi, yük taşıma kapasitesi ve çekilebilir ağırlık değerleri korunan 3 farklı uzunlukta ihtiyaçlarınıza göre sunulan versiyonlar.
 • Sarsıntısız, yumuşak sürüş
 • Anlık motor torku sayesinde seri hızlanma
 • Sessiz motor
 
TASARRUFLAR

Sürüş sırasında 0 g CO2 emisyonu

 

Büyük ölçüde azaltılmış sürüş maliyetlerinin keyfini çıkarın :

 • Fosil yakıtlara nazaran daha düşük enerji maliyeti
 • -Azalan bakım masrafları sayesinde daha düşük kullanım maliyeti
 • Devlet sübvansiyonları: 5.000 Avro yeni çevre bonusu ve  2.500 Avro elektrikli araca geçiş teşviki
 • Menzili en iyi şekilde kullanmak için ECO modu
 
BASİT KULLANIM

30 dakikada %80 dolum orani 100 kW’lık hızlı şarj terminali kullanarak. Şarj süresi, şarj etme noktasının türüne ve güç değerine, şarj esnasındaki ortam sıcaklığına ve bataryanın ısısına göre değişebilir. 

 

Hızlı ve sezgisel şarj ile hayatınızı kolaylaştırın.

 • Free2Move’un ChargeMyCar hizmetiyle, nerede olursanız olun, saat kaç olursa olsun bir şarj noktası bulabilirsiniz.
 • MyPeugeot uygulamasını kullanarak şarjı, klimanın ön ısıtma ayarını ve diğer özellikleri uzaktan yönetin.
 • Daha uzun yol gitmeniz gerektiği zamanlarda, Mobility Pass ile makul fiyatlarla içten yanmalı motorlu araç kiralayın.
 
 

İHTİYAÇLARINIZA GÖRE SEÇİM YAPIN

PEUGEOT Expert, ticari kullanıcıların gereksinimlerini daha iyi karşılamak için, ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış yeni versiyonlarıyla sunuluyor.

 

 

AZAMİ ALAN İÇİN

Günlük işlerinizde büyük yükler taşıyorsunuz ve geniş bir yük alanına ihtiyacınız var. Aşağıdaki özelliklere sahip Expert Uzun’u öneriyoruz :

 

 

Tavsiye edilen versiyon: EXPERT UZUN
TASARIM

VERİMLİLİĞİ DESTEKLEYEN İDDİALI TASARIM

Yeni güçlü tasarımıyla, PEUGEOT Expert’in sağlam ve şık tasarımı dikkatleri üzerine çekmektedir. Yüksek konumlandırılmış yeni dikey radyatör ızgarası, yollarda ilk bakışta göze çarpmaktadır.
DIŞ TASARIM 
Şık çizgiler, gövde hatlarının akışkanlığını ve modernliğini vurgularken, yüksek konumlandırılmış dikey radyatör ızgarası, ilk bakışta dikkat çeken bu van aracın çekiciliğini güçlendiriyor. Stil Paketi Versiyona göre standart veya opsiyon olarak sunulur ile gelen LED ışık imzası ise işinize prestij kazandırıyor. 

SÜRÜŞ KABİNİ

SÜRÜŞ KABİNİ

İÇ MEKAN KONFORU

İç mekanda, PEUGEOT Expert size beklentinizin üzerinde bir sürüş konforu sunmaktadır. Yüksek konumlandırılmış sürücü koltuğu sayesinde yola hakim bir sürüş sizi beklemektedir. İşlevsel ve ergonomik sürücü kabini, binek tipi sürüş pozisyonu ile çok sayıda yerleştirme gözü sunmaktadır.
MOBİL OFİS

Moduwork banket koltuğuyla, Yeni Expert boş olan koltuklardan yararlanmak üzere mükemmel bir modülerlik sunmaktadır. Buna göre yan yolcu koltuğu yukarı doğru kalkmakta ve düz zeminli bir alan açığa çıkmaktadır. Bölme sacı üzerinde yapılmış olan bir kapak açılabilmekte ve uzun eşyaların taşınması için aracın faydalı uzunluğunu 4m’ye kadar çıkmaktadır. Opsiyon olarak sunulmaktadır 

 

 

 

DAHA FAZLA VERİMLİLİK İÇİN DAHA FAZLA MODÜLERİTE

PEUGEOT Expert, Moduwork® banket koltuğu, sürgülü yan kapıları ve yalıtımlı bölmesi ile tüm ticari kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için çok sayıda konfigürasyon sunar.

PEUGEOT EXPERT SPORT EDITION

Parlak mat antrasit gri-mavi yan ve arka şeritlerinin yanı sıra 17 inç Full Black Phoenix jantlarıyla dikkat çeken Expert “Sport Edition” Standart veya Uzun gövde uzunluklarında, Asphalt Van ve Asphalt Minibüs versiyonlarında mevcuttur, modern ve etkileyici bir görünüm sergiliyor. Bu özel seri, Bianca Beyazı, Kümülüs Grisi veya Nera Siyahı renk seçeneklerinde sunulur ve standart olarak Stil Paketi ile gelir Stil Paketi, gövde renginde ön ve arka tamponlar, LED ışık imzası, sis farları, krom ızgara ve gövde renginde yan ayna kapakları, kapı kolları ve yan çıtalar içerir.
İç mekanda, standart olarak sunulan entegre kumandalı deri direksiyon simidi ve çift bölgeli otomatik klima ile konfor bir üst seviyeye çıkarılıyor. İç Mekan Paketi’nde Opsiyonel ilaveler, Gümüş Gri detaylara sahip Mistral Siyah kaplamalar ve kapalı eşya gözleri dikkat çekiyor.

 

 

 

EXPERT COMBI VE e-EXPERT COMBI

PEUGEOT Expert Combi ve e-Expert Combi, yolcularınızın güvenli ve konforlu yolculuklar yapmasını sağlayacak tüm özelliklere sahiptir. Elektrikli ve dizel motorları ile günlük yaşamınızda sürüş keyfini ve performansı birleştirebilirsiniz.

ÖDÜN VERMEYEN PERFORMANS

PEUGEOT Expert, sahip olduğu modüler ve çok enerjili EMP2 EMP2: Verimli Modüler Platform PSA Peugeot Citroën’den yeni nesil platform. platformuyla dizel veya tam elektrikli motor arasında tercih özgürlüğü tanıyor. Optimize edilmiş mimarisi ile yeni PEUGEOT e-Expert, içten yanmalı motor versiyonunda olduğu gibi geniş bir yük bölümü ve benzer bir sürüş pozisyonunu etkili bir şekilde sunuyor.

 TEKNOLOJİ VE GÜVENLİK

VISIOPARK 1

Geri vitese geçtiğinizde geri görüş kamerası Versiyona göre 7 inç dokunmatik ekranla standart veya opsiyon olarak sunulur otomatik olarak aktifleşir. Aracın arka bölgesi ile çevresinin 180° üstten görünüşü ekranda belirir. Arka görüş direksiyon ile birlikte dönen kılavuz çizgiler içerir. Aracın arkasında herhangi bir engel bulunduğunda, sistem yakınlaştrıma (zoom) işlemi gerçekleştirir.

 

AKTİF GÜVENLİK FRENİ

Aktif Güvenlik Freni Versiyona göre standart veya opsiyon olarak sunulur, ani bir çarpışma tespit edildiğinde devreye giren otomatik acil fren sistemidir. Kamera ve radar, hareketli ve hareketsiz engelleri tespit eder. Bunun üzerine sürücü fren yapmazsa veya frenleme yetersizse, sistem sürücünün yerine fren yapar. Hızınız 30 km/sa’ten daha düşükse olası bir çarpışmadan kaçınmaya veya çarpışma hızını azaltarak etkisini hafifletmeye yardımcı olur.

AKILLI FARLAR

Bu sistem Versiyona göre standart veya opsiyon olarak sunulur gece aktiftir. Kamera tarafından algılanan diğer araçlara göre uzun ve kısa farlar arasında otomatik olarak geçiş yapar.

 

 

 

 

PEUGEOT e-BOXER’INIZIN MENZİLİNİ HESAPLAYIN

50 kWh’de 230 km, 75 kWh’de 330 km

ELEKTRİKLİ ARACA ÖZEL PROFESYONEL HİZMETLER

MyPEUGEOT ve Free2Move uygulamalarının sunduğu hizmetler sayesinde, elektrikli aracınızı çok daha özgür bir şekilde idare edebilirsiniz.

MYPEUGEOT® UYGULAMASI

Ücretsiz MyPeugeot® uygulaması üzerinden, hesaplarınızla senkronize edilmiş gerçek zamanlı kişiselleştilmiş hizmetlerden yararlanın:

 

 • Aracınızın durumunu (etkinlik verileri, konum) takip edin.
 • Aracınızın bakım ve servis gereksinimlerini yönetin. 

DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ VAN ARAÇLAR

TÜM İHTİYAÇLARINIZA CEVAP VEREN BİR SERİ

 

Expert serisi, tüm ticari kullanıcıların gereksinimlerini karşılamak için, birçok farklı versiyonda sunulur: lutonlar, damperler, minibüsler, ambulanslar, soğutmalı kamyonetler, arazi araçları, 4x4'ler, perakende satış araçları, engelli yolcuları taşıma ve çok daha fazlası

Expert’i kolay bir şekilde dönüştürmek için, aracın mevcut elektrik dağıtım düzenini değiştirmek zorunda kalmadan ilave elektrikli ekipmanın eklenmesini mümkün kılan bağlantı kutuları Standart veya opsiyon olarak sunulur mevcuttur.

Kasasız şasi versiyonu, çok çeşitli dönüşümler için temel olarak kullanılabilir. Gövde aksesuarlarını sabitlemek için özel sabitleme noktaları ve destek elemanları eklenmiştir.

 


 

TOPLAM SAHİP OLMA MALİYETİ

PEUGEOT Expert, özellikle toplam sahip olma maliyetini optimize ederek iş ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı. PEUGEOT, PEUGEOT Expert’in yeniden satış değerini azami seviyeye çıkarmak için, aracın son teknoloji tasarımı, kaliteli kaplaması ve dayanıklılığı konusunda marka tecrübesinden yararlandı.

Benzer şekilde, donanım özellikleri ve motorlar da bakım maliyetlerini ve yakıt tüketimini en aza indirgemek üzere özenle seçildi.

KURUMSAL MÜŞTERİLER İÇİN HİZMETLER

Free2Move Lease ticari uzun dönem kiralama teklifimizi ve ilgili hizmetlerimizin yanı sıra diğer tüm finansman çözümlerimizi, sigorta sözleşmelerini, garantileri ve 7/24 müşteri destek hattını keşfedin; ticari araçlar için satış sonrası hizmetleri de unutmayın.

 

     *İletişimde kullanılan görseller ile kampanyanın geçerli olduğu versiyonlar farklılık gösterebilir.