İÇ TASARIM

Peugeot 508'in yolcu kabininde her şey kesintisiz sürüş keyfi ve seyahat eden yolcuların da rahat bir yolculuk geçirmesi için tasarlandı.

HER DETAYINDA SANAT VAR

/image/24/8/peugeot_508_2014_181_fr_img1.36248.jpg

Peugeot 508, prestijini kabinde de en ufak ayrıntıya kadar sergiliyor, size bu prestijin keyfini hissetmek kalıyor. Peugeot 508’in teknolojik sürücü bölümü renkli Head-Up ekranı* Versiyona göre standart veya mevcut değil., yalın torpido tasarımı, 7" SMEG dokunmatik ekranı sizde konfor ve güven duygusu uyandıracak. Tüm döşemeler seçkin malzemelerle bezeniyor: Krom, parlak siyah, yarı mat siyah ve deri* Versiyona göre standart veya mevcut değil. zarafetle bir araya geliyor.

KONFOR STANDART

/image/19/7/konfor.36197.jpg

Peugeot 508’in iç mimarisi, sadece sürücüye değil, tüm yolculara daha fazla konfor sunacak şekilde tasarlandı. Şıklığı ile dikkat çeken kabinde, kaliteli zaman geçirmenizi sağlayacak alan donanımlardan yararlanın.

İç hacmin etkin kullanımı sayesinde, sürücü ve yolcular önde ve arkada geniş mekan konforundan yararlanıyorlar. Konfor beklentisini, stilinden ve güvenliğinden vazgeçmeden karşılıyor. Koltuklar elektrikli* ve ısıtmalı* olabiliyor.

/image/19/8/esya-gozu-thumb.36198.png

EŞYA YERLEŞTİRME GÖZLERİ

Peugeot 508’de ne şıklıktan ne de konfordan vazgeçmeyin. Konforlu bir iç mekan sunmak için Peugeot 508’de eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz pek çok alan bulunuyor. Orta konsolda bir yerleştirme gözü, soğutmalı torpido gözü, önde ve arkada 2 adet bardak tutucu*, kapı ceplerinde şişe yuvaları, kol dayama ünitesi altında bir eşya gözü ve bir seyyar küllük bulunuyor.

/image/19/9/klima-thumb2.36199.png

KLİMA

Standart olarak sunulan çift bölgeli otomatik klima dışında Peugeot 508’de, sürücü ve yolcuların tercihlerine göre iklimlendirmeye sahip olmalarını sağlayan dört bölgeli otomatik* bir klima da mevcut.

DÖŞEMELER

Döşemeler için kumaş ve deri seçeneği mevcut...

  • Kumaş Döşeme Tramontane Koyu Gri (Active)
  • Kumaş Döşeme Guerande Gri (Active)
  • Yarı Deri GT kırmızı dikişli Dynamique Siyah (GT)
  • Deri Claudia Siyah (Allure)
  • Deri Claudia Bej Çift Renk (Allure)