508 Sedan

508-header

PEUGEOT 508 Sedan

SÜRÜŞ DENEYİMİ

Peugeot 508’in çeşitli donanımlarıyla size daha fazla güvenlik sağlıyor.

KÖR NOKTA UYARI SİSTEMİ

/image/21/4/kor-nokta.36214.jpg

Ön ve arka tamponlardaki dört sensör sayesinde yolculuk sırasında kör noktada başka bir araç olup olmadığı hakkında sizi bilgilendirir. Bu durumda sürücüyü ikaz etmek için bir turuncu diyod lamba yanarak uyarır*

/image/24/2/03.36242.jpg

ELEKTRONİK PARK FREN SİSTEMİ

Elektronik park fren sistemi, motor durduğunda otomatik olarak devreye giriyor ve kalkış anında da otomatik olarak devreden çıkıyor.

Elektronik park fren sistemi ile eşleşen Hill Asist fonksiyonu (yokuş kalkış desteği) araç yokuşta iken iki saniye kadar sabit kalmasını sağlayarak kaymasını önlüyor.*

/image/21/6/esp_450.36216.jpg

FREN SİSTEMİ VE ESP

Yeni Peugeot 508 versiyonları dinamik sürüş özelliklerine sahip standart ESP yörünge kontrol sistemi ile güvenlik düzeyinizi yeni bir seviyeye taşıyor. Bu sistem, ABS, Patinaj Önleme (ASR), Elektronik Fren Gücü Dağılımı (EBD), Acil Fren Destek (AFU) ve tutunmanın zayıf olduğu yollarda Akıllı Çekiş fonksiyonlarını bir araya getiriyor.

HIZ SABİTLEYİCİ / SINIRLAYICI

/image/21/7/hiz-sinirlayici.36217.jpg

Hız sabitleyici sabit bir hızın korunmasını sağlarken, hız sınırlayıcı aşılmaması gereken bir hız limitinin programlanmasını sağlıyor. Üstelik çok işlevli direksiyondan kontrol edilebilen bu sistem işinizi kolaylaştırıyor. Aracın ayarlar mönüsünden 5 farklı hız programlanabiliyor.

KAFALIKLAR

/image/21/8/kafaliklar.36218.jpg

Ön kafalıkların yükseklikleri kademesiz olarak ayarlanabiliyor. Genişlikleri ve açılır tasarımları konfor ve güvenliği artırıyor.

HAVA YASTIKLARI

/image/21/9/hava-yastiklari.36219.jpg

Çarpışma durumunda, 2 ön hava yastığı, 2 yan hava yastığı, 2 ön ve arka perde hava yastığı ile yolcuların korunmasını sağlıyor.