Partner Tepee - Header

PEUGEOT PARTNER TEPEE

TEKNOLOJİ

Yeni Partner Tepee, son Peugeot teknolojilerini de beraberinde getiriyor.

GERİ GÖRÜŞ KAMERASI

/image/82/3/geri-gorus-kamerasi.36823.jpg

Geri vitese takıldığında otomatik olarak devreye giren geri görüş kamerası* sayesinde aracın arkasını aynaları kullanmadan ön konsoldaki ekran üzerinden görebilirsiniz. Ayrıca; ekran üzerindeki yardımcı çizgiiler sayesinde aracın genişliğini ve arkanızdaki engellerin mesafesini görerek kolayca park edebilirsiniz.

ÖN VE ARKA PARK SENSÖRÜ

i

Manevra sırasında etrafınızdaki engelleri algılayan ön ve arka park sensörleri*, sizi sesli ve görsel olarak uyararak hem park sırasındaki beklenmedik kazaları önlemeye yardımcı oluyor hem de park etmeyi kolaylaştırıyor. Geri görüş kamerası ile birlikte kullanıldığında ise Yeni Partner Tepee'yi park etmek hiç olmadığı kadar kolay hale geliyor. 

DOKUNMATİK KONTROL EKRANI

/image/82/5/peugeot_par_2015_015_fr.36825.jpg

Yeni Peugeot Partner Tepee'de bulunan sınıfının büyük 7” renkli dokunmatik ekranı* sayesinde sürüş konforunuzu artıracak birçok teknoloji parmaklarınızın ucunda:

- MirrorScreen teknolojisi*
- Bluetooth ile eller serbest telefon bağlantısı
- Wi-Fi (kablosuz) ile internet erişimi
- Jukebox
- Geri görüş kamerası*
- Navigasyon*

HIZ SABİTLEYİCİ ve SINIRLAYICI

/image/79/5/tasarim.36795.jpg

Uzun yolculuklarda konforunuzu daha da artırmak için hız sabitleyici kullanarak gaz pedalına dokunmadan belirlediğiniz hızda seyre devam edebilirsiniz. Belirli bir hız limitini aşmamanız gereken durumlarda ise hız sınırlayıcı kullanarak sürprizlerin önüne geçebilirsiniz. Her iki teknoloıji de Yeni Partner Tepee'nin sürüş keyfine odaklanmanız için geliştirildi.