/image/24/1/peugeot-partner-2015-03.31241.jpg

İÇ TASARIM

Modern kabin tasarımı ile Yeni Partner Van, size pratik ve dayanıklı bir yaşam alanı sunuyor. Geniş ve yüksek tasarlanan ön göğsü size güven duygusu verirken, cömertçe boyutlandırdığımız orta konsol, kabinin kalbini oluşturuyor.

SÜRÜŞ KONFORU

/image/31/4/surus-keyfi.35314.jpg

Yeni Partner Van, ön konsol tasarımı, güvenlik ve rahatlık konusunda Yeni Partner Tepee'nin izinden ilerliyor. Gösterge paneli kolay okunabilir hale getirildi. Tüm kumanda düğmeleri elinizin altına yerleştirildi. Vites kolu konsol üzerine yerleştirilerek ergonomi daha da artırıldı.

EŞSİZ MODÜLERLİK

/image/31/5/modulerlik.35315.jpg

Sağladığı ileri düzey modülerlik sayesinde Yeni Partner Van, size eşsiz bir yükleme kapasitesi ve araç için konfor sunuyor.

MULTİ-FLEX BANKET KOLTUK

Kendi segmenti içinde büyük bir yenilik yaratan "Multi-flex" banket koltuk, size eşi görülmemiş bir modülerlik sunuyor. Sayısız katlanma kombinasyonları yükleme alanınızı optimize ederken, kabin içi yaşamınızı daha da pratik hale getiriyor.

Yük zemini ile aynı hizada uzatılmış bir yükleme alanı, yüksek yüklerin taşınabilmesi için yukarı katlanmış yan koltuk pozisyonu, orta koltukta katlanır masa ve üçüncü kişi için oturma yeri. Bu fonksiyonların hepsi "Multi-flex" banket koltuk ile işinizi kolaylaştırmaya hazır.

YÜK BÖLÜMÜ BOYUTLARI

/image/31/9/yuk-bolumu.35319.jpg

2.05 m'lik faydalı yük uzunluğu, Multi-Flex banket koltuğun katlanması ile birlikte 3.25 m'ye çıkıyor. Azami iç genişlik 1.50 m iken tekerlek davlumbazları hizasında genişlik 1.23 m oluyor ve bir euro-paletin yüklenmesini mümkün kılıyor.