YENİ PEUGEOT RIFTER - SÜRÜŞ DENEYİMİ

Peugeot

PEUGEOT i-COCKPIT®: BENZERSİZ SÜRÜŞ DENEYİMİ

/image/86/1/peugeot-rifter-2018-200-fr.498861.jpg

Mükemmel ve fonksiyonel bir yapıya sahip olan Peugeot i-Cockpit® kullanım kolaylığıyla dikkat çekiyor. Teknolojiyi yolculuklarda sizin kontrolünüze sunuyor. Aynı zamanda size ve yolcularınıza, heyecan uyandıran yeni bir deneyim yaşatıyor.

Peugeot’a özel bir başka özellik olan Peugeot i-Cockpit® teknolojisi, kompakt direksiyon simidi, yükseltilmiş gösterge paneli ve 8” kapasitif dokunmatik ekranı ile yolculuklarda size daha çevik ve içgüdüsel bir sürüş keyfi yaşatıyor.

DÜNYA PARMAKLARINIZIN UCUNDA

/image/86/2/peugeot-rifter-2018-189-fr.498862.jpg
/image/86/0/peugeot-rifter-2018-176-fr.498860.jpg

Yeni Peugeot Rifter, gözünüzü yoldan ayırmadan akıllı telefonunuzdaki uygulamalara kolayca ulaşabilmenizi sağlıyor.

Mirror Screen özelliği*, akıllı telefonunuzdaki uyumlu olan uygulamaları aracınızın dokunmatik ekranından kullanabilmenize olanak sağlıyor. Navigasyon* ile gitmek istediğiniz rotayı seçebiliyor, arama yapabiliyor, mesaj alıp gönderebiliyor, sesli komut özelliğini kullanabiliyor ve ailenize yolculuk sırasında eğlenceli içerikler sunabiliyorsunuz. Mirror Screen*; MirrorLink, Apple CarPlay™ ve Android Auto sistemlerini destekliyor.

Ayrıca seyir halindeyken herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadan uyumlu akıllı telefonlarınızı** kablosuz şarj ünitesi üzerinden şarj edebiliyorsunuz.

* Versiyona göre değişiklik gösterebilir.

**Telefon uyumluluğu için QI web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

ÜSTÜN MANEVRA KABİLİYETİ

Yeni Peugeot Rifter

En son EMP2 platformu üzerinde üretilen yeni Peugeot Rifter, örnek bir manevra ve yol tutuşu sağlıyor. Kısa motor kaput yapısı, detaylara özen gösterilerek tasarlanmış şasesi, elektrik takviyeli direksiyon ve optimize edilmiş dönüş çapı size üst düzeyde bir konfor, kalite ve pratiklik sunuyor.

MACERAYA HAZIR

Peugeot Rifter

En beklenmedik durumlarda bile kontrol sizde. Advanced Grip Control, HADC (Yokuş İniş Destek Sistemi) ile Yeni Peugeot Rifter dik rampalarda düşük hızı sabit tutar, siz sadece direksiyona odaklanırsınız. Böylece kendinizi daha rahat, güvenli ve konforlu hissedersiniz.

Peugeot Rifter

Uzaklara gitmek, ailenizle birlikte dolu dolu bir gün geçirmek yeni Peugeot Rifter ile çok daha keyifli. Hava ve zemin şartları zorlaştığında bile yola devam etmeniz için size yardımcı olan Advanced Grip Control® sistemi, yol tutuşunun düşük olduğu durumlarda çekiş gücünü optimize ederek yola tutunmanıza yardımcı oluyor. Siz ve ailenize ise yeni yerleri keşfetmenin keyfini çıkarmak kalıyor.