PEUGEOT 308 HATCHBACK

Yeni 308 HB Header
Yeni 308 HB Header

PEUGEOT 308 HB

2 adet inceleme

PEUGEOT 308 yenilenmiş sürüş deneyimini daha çekici bir görünüşle güçlendiriyor

PEUGEOT 308, TASARIMIN SAF HALİ

Yeni 308 HB - Dış Tasarım - 03

KARAKTER VE DİNAMİZM

PEUGEOT 308 ilk bakışta güçlü kişiliğini ortaya koyar. Yeni ön yüzünde Peugeot Aslanı merkeze konumlanmıştır, ve yeni alaşım jantlar şıklığa vurgu yapmaktadır. Yenilenen PEUGEOT 308’in karakterini tamamlamak için ön farlara entegre LED gündüz farlarını sunmaktadır.

/image/99/0/peugeot-308-2017-442-fr.336990.jpg

PEUGEOT i-COCKPIT®, YENİLENMİŞ SÜRÜŞ KEYFİ

İçerde, tamamen memnuniyetiniz için tasarlanan PEUGEOT i-Cockpit® evrenine dalın. Kompakt direksiyon simidi, yüksek gösterge paneli ve kapasitif dokunmatik ekranla daha çevik ve sezgisel sürüşü deneyimleyin. Son olarak, daha yoğun bir deneyim yaşamak için Denon Hi-Fi ses sitemi ve Sürücü Spor Paketin keyfini çıkarın.

YENİ 308 GT LINE, SPORTİF TASARIM

/image/97/3/peugeot-308-2017-404-fr.336973.jpg

AYRIŞAN BİR STİL

Keskin ve temiz hatlarıyla ve üst seviye malzemesiyle, yeni PEUGEOT 308 GT Line sportif ve saf karakterle buluştu. 

Yeni 308 GT Line

Kırmızı dikişli spor koltuklar, büyük panoramik cam tavan gibi detaylarla direksiyon simidinin arkasında büyük bir keyif vaad ediyor.

/image/98/8/peugeot-308-2017-402-fr.336988.jpg

MUTLAK BAĞLANABİLİRLİK

Yolculuğunuzu basitleştirmek için ileri sürüş destek sistemleri sunmasının yanında Mirror Screen özelliği ile akıllı telefonunuza bağlanabilme ve uyumlu uygulamaları kullanabilme imkanı sunuyor. 

GALERİ

KULLANIMA BAĞLI TÜKETİM VE EMİSYON (1)

Müşterilerini daha iyi bilgilendirebilmek için PSA Grubu, yakıt tüketimi değerleri için Transport & Environment (2) isimli sivil toplum kuruluşu ve France Nature Environnement (3) federasyonu ile iş birliği içerisinde bağımsız ve belgelendirilmiş gerçek kullanım tüketim ölçümleri yaptırdı. Birlikte, gerçek kullanım koşullarını temsil eden bir test protokolü geliştirildi ve bu protokol Bureau Veritas (4) tarafından sertifikalandırıldı.

Protokol, yaklaşık 92 kilometre uzunluğunda şehir içi, şehir dışı ve otoyol koşullarını içeriyor ve teste tabi tutulan otomobiller, yolcu ve bagaj yükleri de içererek trafiğe açık yollarda gerçek trafik koşullarında test içermektedir. Klima ya da ısıtıcı kullanımı da mecburi tutulmuştur. Seçilen rotalar gerçek kullanım koşullarını temsil eden yokuş çıkış ve inişleri de içermektedir (5).

Bu sayede Peugeot markasının, bir PSA Grubu markası olarak, müşterilerine karşı daha şeffaf olması sağlanmıştır.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

(1) Azot oksit (NOx) emisyonu ve parçacık emisyonu (PN) 
(2) Transport & Environment: Sürdürülebilir bir ulaşım politikası konusunda uzmanlaşmış Avrupalı bir çevre kurumu. 
(3) France Nature Environnement: Doğa ve çevre koruma kurumlarının bir araya geldiği Fransız federasyonu. 
(4) Bureau Veritas: Global denetim, sertifikalandırma ve laboratuvar testi şirketi. 
(5) Resmi AB yakıt tüketim değerler, ayrı olarak ifade olunan değerler yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, genel bir rehber niteliğindedir ve uyumlaştırılmamış test protokolüne dayanılarak elde edilmişlerdir. Tahminin bütünlüğü, doğruluğu, güvenilirliği, uygunluğu veya kullanılabilirliği hakkında, her ne amaçla olursa olsun, açık veya zımni hiçbir şekilde bir temsil veya garanti vermemekteyiz. Test Protokolü, Groupe PSA’nın internet sitesinde bulunmaktadır: www.groupe-psa.com. Yeni binek otomobilinin yakıt tüketimini veya CO2 emisyonu değerlerini karşılaştırmak için uyumlaştırılmış bir AB test protokolüne dayalı olarak, resmi yakıt tüketimi veya CO2 emisyonu değerleri kullanılmalıdır. Yeni bir binek otomobilinin yakıt tüketimini veya CO2 emisyonu değerlerini karşılaştırmak için, uyumlaştırılmış AB test protokolüne dayalı olarak, resmi yakıt tüketimi veya CO2 emisyonu değerleri kullanılmalıdır Daha fazla bilgi için, lütfen 
https://ec.europa.eu/clima/policies/transport/vehicles/labelling_en adresini ziyaret edin.