PEUGEOT 308 HATCHBACK - SÜRÜŞ DENEYİMİ

Yeni 308 HB Header
Yeni 308 HB Header

PEUGEOT 308 HB

2 adet inceleme

PEUGEOT 308 benzersiz bir sürüş deneyimi yaşamanız için son teknoloji özelliklerle donatıldı.

PEUGEOT i-COCKPIT® İLE SÜRÜŞÜN YENİDEN İCADI

i

Peugeot 308’de sizi benzersiz sürüş deneyimi sunan PEUGEOT i-Cockpit® karşılar. Bu felsefe yüksek çeviklik hissi veren çok fonksiyonlu kompakt direksiyon simidi, önemli bilgileri gözünüzü yoldan ayırmadan takip edebileceğiniz yükseltilmiş gösterge paneli ve akıllı telefonlardaki gibi hassasiyet sunan 9.7” kapasitif dokumatik ekrandan oluşmaktadır.

MIRROR SCREEN

i

Mirror Screen fonksiyonu ile Android Auto*, Apple Carplay™* veya MirrorLink®* destekleyen akıllı telefonlarınızın uyumlu uygulamalarını kullanabilirsiniz.

ÜSTÜN YOL TUTUŞ

Yeni 308 HB - Arka Görünüm

PEUGEOT 308 üst seviye ve benzersiz bir yol tutuş vaad etmektedir. Performansı ve yolla bağlantıyı optimum sağlayan süspansiyon ve lastiklerle entegre BlueHDi ve PureTech motorlar düşük yakıt tüketimi ve konforu bir arada sunmaktadır.

DUYGULARA HÜKMET

Peugeot

Araç dinamiği parametreleri – ivmelenme, güç tüketimi, turbo basıncı gibi performansla ilgili bilgiler gösterge panelinin LCD ekranında görünecek. Aynı anda güçlendirilmiş sportif motor sesi hoparlörlerden kabine verilecek.

Peugeot

DENON HI-FI SES SİSTEMİ

DENON Hi-Fi ses sistemiyle sürüş esnasında kaliteli ve doğal ses sağlayan müzikleri dinleyebilirsiniz. Peugeot 308 Denon Hi-Fi ses sistemi özel olarak tasarlanmış, 8 hoparlör, 1 bas woofer ve dijital amfiden oluşmaktadır. 2 ses dağıtım seçeneği ve 5 ekolayzer ayarı sürücü ve yolculara güçlü, kaliteli ve doğal bir ses sunmaktadır.