YENİ PEUGEOT RIFTER

Yeni Peugeot Rifter, güçlü ve farklı bir tarz ortaya koyuyor. Modern ve yüksek teknoloji ile donatılmış iç mekanı, olağanüstü düzeyde konfor ve uyarlanabilirlik özellikleriyle sizi yepyeni bir sürüş deneyimine davet ediyor.

ZARİF, TAMAMEN YENİLENMİŞ BİR GÖRÜNÜM

6

HEM ŞEHİR HEM DOĞAYA UYGUN BİR STİL

Tasarımdan ödün verilmedi. Zarif, sağlam, çevik ve güçlü olan Yeni Peugeot Rifter, çok yönlülüğün bir simgesidir. Kısa ve yüksek motor kaputu ve artırılmış yerden yüksekliği sayesinde, tüm yol koşullarına cesaretle uyum sağlar. Peugeot’nun karakteristik farları ve dikey ızgarası ile dengeli, kompakt ve dinamik bir dış tasarım ön plana çıkarılmıştır.

3

BELİRGİN PEUGEOT TASARIMI

Yıllara dayanan Peugeot mirası Yeni Rifter’da gururla ortaya çıkıyor. Peugeot’nun güncel modellerinde görmeye alıştığımız kendine özgü ön tasarımı ve Peugeot’nun simgesi olmuş arka farları ile Yeni Peugeot Rifter markanın yeni ikonu oluyor. Tasarım ve zarafeti birleştiren GT-Line versiyonu modern yüzüyle ön plana çıkıyor.

HAREKETE HAZIR

/image/59/3/peugeot-rifter-1802styp028.381593.jpg

PEUGEOT i-COCKPIT®, BAŞTAN ÇIKARAN SÜRÜŞ DENEYİMİ

Peugeot i-Cockpit® ile kompakt direksiyon simidi, yükseltilmiş gösterge paneli ve büyük 8” dokunmatik ekran sayesinde daha çevik ve içgüdüsel bir sürüş deneyimi elde edersiniz. Bu benzersiz sürüş pozisyonu ve Gelişmiş Grip Control teknolojisi ile yola tam anlamıyla hakim olun...

/image/59/4/peugeot-rifter-1802styp056.381594.jpg

DAHA FAZLA ÖZGÜRLÜK SAĞLAYAN MOTORLAR

Mümkün olan en keyifli sürüş deneyimlerinden birini keşfedin. Yenilikçi dizel motorlar ve Yeni 8-ileri EAT8 Tam Otomatik Şanzımanı ile Yeni Peugeot Rifter yüksek yakıt verimi ve üstün performans sunar.

DAHA FAZLA RAHATLIK İÇİN YARATICILIK

DAHA FAZLA SAKLAMA ALANI İÇİN YARATICI ÇÖZÜMLER

Yeni Peugeot Rifter tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunar.  Açılan bagaj üstü cam, ayrı ayrı katlanan “Magic Flat” fonksiyonlu arka koltuklar, 775 litreden 3.500 litreye genişleyebilen yükleme alanı, çok sayıda saklama alanı bulunan Zenith tavan; bu yaratıcı çözümler ile Yeni Peugeot Rifter’da hiçbir zaman yer sıkıntısı çekilmez, çabukça ve kolayca yükleme yapılır.

/image/59/1/peugeot-rifter-1802styp030.381591.jpg

ÖZGÜR VE KOLAY SÜRÜŞ ZEVKİ

Yolcu kabininde yenilikler… 3D Navigasyon, Mirror Screen fonksiyonu ve kablosuz akıllı telefon şarjı ile Peugeot Rifter; geniş bağlantı teknolojileri sunar. Yeni Peugeot Rifter bununla birlikte en üst seviye güvenlik için en yeni sürüş destek sistemlerini de size ve yolcularınıza sunar.

GALERİ