SKIP TO CONTENT
PEUGEOT RIFTER

PEUGEOT RIFTER

 

GÖZ ALICI BAŞARILARA

 

  • 3D PEUGEOT i-Cockpit®
  • EAT8 tam otomatik şanzıman
  • Yarı otonom sürüş

 

*Görseller Türkiye ürün gamı ile farklılık gösterebilir

 

PEUGEOT RIFTER: yedi koltuk kapasiteli LAV araç

PEUGEOT, göz alıcı tasarımları ve yenilikçi mühendislik anlayışı ile size her zaman benzersiz bir sürüş keyfi, heyecanlı bir deneyim sunuyor. Bu vizyonunu mükemmelleştirmek için yeni otomotiv teknolojileri geliştirmeye devam ediyor.

ÖZGÜN STİL

Şık, sağlam, çevik ve güçlü bir görünüm sergileyen PEUGEOT Rifter, çok yönlülüğü simgeliyor. Kısa, yükseltilmiş motor kaputu ve artırılmış yerden yüksekliğiyle, her türlü yol koşuluna uyum sağlayan güçlü bir araç stili sergiliyor.
SÜRÜŞ KABİNİ

PEUGEOT i-COCKPIT®

BENZERSİZ SÜRÜŞ DENEYİMİ

Mükemmel ve fonksiyonel bir yapıya sahip olan PEUGEOT
i-Cockpit® kullanım kolaylığıyla dikkat çekiyor. Teknolojiyi yolculuklarda sizin kontrolünüze sunuyor. Aynı zamanda size ve yolcularınıza, heyecan uyandıran yeni bir deneyim yaşatıyor.
PEUGEOT i-Cockpit® teknolojisi, kompakt direksiyon simidi, yükseltilmiş gösterge paneli ve 8” kapasitif dokunmatik ekranı ile yolculuklarda size daha çevik ve içgüdüsel bir sürüş keyfi yaşatıyor.

MOTOR SEÇENEKLERİ

YENİ NESİL MOTORLAR

En son EMP2 platformu üzerinde üretilen PEUGEOT Rifter, örnek bir manevra ve yol tutuşu sağlıyor. Kısa motor kaput yapısı, detaylara özen gösterilerek tasarlanmış şasesi, elektrik takviyeli direksiyon ve optimize edilmiş dönüş çapı size üst düzeyde bir konfor, kalite ve pratiklik sunuyor.

ÜSTÜN PERFORMANSLI YENİ NESİL MOTORLAR

PEUGEOT Rifter, farklı sürüş deneyimleri yaşatmak ve bakış açınızı değiştirecek avantajlar sunmak için sizi bekliyor! Üstelik ekonominizi düşünerek. Yenilikçi BlueHDi dizel motorlar ve 8 ileri tam otomatik EAT8 şanzıman sayesinde PEUGEOT Rifter gerçek sürüş şartlarında düşük yakıt tüketimi ile yüksek performansı bir araya getiriyor.

YENİ 8 İLERİ TAM OTOMATİK ŞANZIMAN

Eğlenceli bir günün dönüşünde, arka koltukta uyuya kalan ufaklığın rahatını düşünüyorsanız, PEUGEOT Rifter sizi anlıyor. Yeni 8 ileri tam otomatik EAT8 şanzıman ile vites geçişleri son derece yumuşak, sarsıntısız ve hızlı gerçekleşiyor. Direksiyon üzerindeki vites değiştirme kulakçıkları sayesinde, otomatik moddan çıkmadan, vites değişimleri kolaylıkla manuel olarak yapılabiliyor. Çocuğunuzun uykusu hiç bölünmüyor.

TEKNOLOJİ

MANEVRALAR DAHA KOLAY

PEUGEOT Rifter ailenizle yapacaklarınızı daha fazla, park manevralarınızı daha az düşünmenizi sağlıyor. Visio Park 1 sistemi, 180° renkli geri görüş kamerasıVersiyona göre değişiklik gösterebilir.   yardımıyla park manevralarınızda size büyük kolaylık yaşatıyor. 8” kapasitif dokunmatik ekrana bağlı olan kamera sayesinde bu sistem size farklı görüş açıları sunuyor.

SÜRÜŞ DESTEK SİSTEMLERİ

PEUGEOT Rifter ve PEUGEOT Sürüş Destek Sistemleri ile sevdiklerinizin güvenliği emin ellerde. Geliştirilmiş Trafik İşareti TanımaVersiyona göre değişiklik gösterebilir.   ve Hız Sınırı Önerme SistemiVersiyona göre değişiklik gösterebilir.  , “Stop” fonksiyonlu Adaptatif Hız SabitleyiciVersiyona göre değişiklik gösterebilir.  , Aktif Şerit Takip SistemiVersiyona göre değişiklik gösterebilir.  , Kör Nokta Uyarı SistemiVersiyona göre değişiklik gösterebilir.   ve daha birçok sürüş destek sistemleri ile PEUGEOT Rifter siz ve sevdiklerinize daha güvenli ve konforlu bir yolculuk sunuyor.

YOKUŞ İNİŞ DESTEK SİSTEMİ

Gelişmiş Çekiş Kontrol sisteminin Versiyona göre opsiyon olarak sunulur ya da mevcut değildir Yokuş İniş Destek Sistemi (HADC) Hill Assist Descent Control fonksiyonu sayesinde, PEUGEOT Rifter dik yokuşlarda düşük hızı korur. Böylece siz direksiyona odaklanırken, kendinizi daha güvenli, konforlu ve kontrollü hissedersiniz.

İNTERNET BAĞLANTILI HİZMETLER

Sayısız hizmetten ve sınırsız avantajdan yararlanın. PEUGEOT’nun bağlanabilirlik özelliğini keşfedin.

ARACINIZA BAĞLI KALIN

Ücretsiz MyPeugeot® uygulaması üzerinden, hesaplarınızla senkronize edilmiş gerçek zamanlı kişiselleştilmiş hizmetlerden yararlanın:

 

  • Aracınızın durumunu (etkinlik verileri, konum) takip edin.
  • Aracınızın bakım ve servis gereksinimlerini yönetin.

 

     *İletişimde kullanılan görseller ile kampanyanın geçerli olduğu versiyonlar farklılık gösterebilir.