SKIP TO CONTENT
PEUGEOT TRAVELLER

PEUGEOT EXPERT TRAVELLER

 

GÖZ ALICI BAŞARILARA

 

 • Geri görüş kamerası
 • Şerit takip uyarı sistemi
 • Ağırlığa bağlı değişken bağımsız süspansiyon

PEUGEOT e-Traveller & Traveller | zarif elektrikli MPV

Eşsiz tasırım, üstün sürüş konforu, güçlü 2.0L BlueHDi dizel motorlar, seçkin ve benzersiz ekipmanlar sunan PEUGEOT Expert Traveller ile yeni seyahat dünyasının keyfini çıkarmaya hazır olun.

ELEKTRİKLİ MOTORUN AVANTAJLARI

YEPYENİ BİR SÜRÜŞ DENEYİMİ

330 km menzil (WLTP)

 

Tamamen elektrikli modda yeni sürüş hazları :

 

 • Titreşimsiz, yumuşak sürüş
 • Anlık motor torku sayesinde seri hızlanma
 • Sessiz motor
 
TASARRUFLAR

O g CO2 emisyonu

 

TASARRUFLAR :

 

 • Fosil yakıtlara nazaran daha düşük enerji maliyeti
 • Azalan bakım masrafları sayesinde daha düşük kullanım maliyeti
 • 6.000 €’ya kadar devlet desteğive elektrikli araç teşviki
 • ECO mod, bataryayı en verimli şekilde kullanmanıza yardımcı olur.
 
KULLANIM KOLAYLIĞI

Hayatınızı kolaylaştıran kullanım kolaylığı.

 

 • 7 saatte hızlı ve sezgisel şarj.
 • 2 saatten az bir süre içinde tamamen şarj etme imkanı.
 • Gerçek zamanlı yolculuk bilgileri.
 • MyPeugeot® uygulaması üzerinden aracınıza uzaktan müdahale edebilme.
 • Free2Move ile yolculuklar daha kolay.
 

GÜÇLÜ KİŞİLİK

PEUGEOT Traveller, sizi hobi seyahatlerine ve uzun yolculuklara çıkmaya davet ediyor.
Modern ve zarif silueti, tüm detayların konforunuz için tasarlandığı ferah ve lüks bir iç mekan sunuyor.

İHTİYAÇLARINIZA UYUM SAĞLAR

PEUGEOT Expert Traveller’ın iç mekanı oldukça geniş olup, 9 yolcuya kadar rahat bir seyahat imkanı tanır. 1,9 m gövde yüksekliği sayesinde, kalabalık alışveriş merkezlerindeki ve turistik bölgelerdeki kapalı oto parklara kolaylıkla girebilirsiniz.

CAM TAVAN PANELLERİ

PEUGEOT Expert Traveller’ın iç bölümünde yolcuların konforu için düşünülmüş özel detaylar bulabilirsiniz. Cam tavan Yalnızca Allure versiyonunda mevcuttur sayesinde panoramik bir görüş ve daha ferah bir iç ortam sağlanabilir. Arka yolcular için ilave klima özelliği ile konuklarınız konforlu bir yolculuk yapabilirler. Ekstra karartılmış arka camlar ve ikinci sıradaki güneşlikler sayesinde yolcularınızın gizliliğini korurken onlara manzaranın tadını çıkarma imkanı veriyor.

ETKİN MODÜLERLİK

Traveller ile 9 kişi seyahat edebilir ve 980 litrelik bagaj hacminden faydalanabilirsiniz. Gerekli durumlarda 2. Ve 3. Sıralardaki koltukları katlayabilir ya da tamamen çıkarabilirsiniz.

Böylece 3.700 litreye kadar bir yükleme hacmi elde edebilirsiniz. Traveller modüler yapısı ile her türlü ihtiyacınıza cevap vermeye hazırdır.

SÜRÜŞ KABİNİ

KONFOR VE KOLAYLIK

PEUGEOT Expert Traveller’ın modern tasarımlı kokpitinde kendinizi çok rahat hissedeceksiniz. Ergonomik yapılı yüksekliği ayarlanabilir sürücü koltuğu, direksiyondan kumandalı radyo, 7’’ dokunmatik ekran ve modern gösterge paneli ile beraber sunulmaktadır.

ELEKTROMEKANİK PARK FRENİ

Traveller’da otomatik elektrikli park freni ile güvenlik ve konfor bir arada sunulurken, daha rahat bir hareket alanı da sağlanmış olur.

DAHA MODÜLER, DAHA ESNEK

PEUGEOT Expert Traveller ile, yolcularınıza ileri düzeyde yolculuk keyfi sunun: Kısa mesafeli havaalanı yolculukları, şehir gezileri, çok bagajlı hobi seyahatleri, uzun mesafeli ulaşım.

PEUGEOT Expert Traveller tüm gereksinimlerinize adapte olur. Benzersiz yolculuk keyfi sürmek için arka bölümde bulunan her iki sıradaki koltukları dilediğiniz gibi yatırabilir, katlayabilir ve çıkarabilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınıza göre iç hacmi değiştirmek mümkün olur.

Üçüncü sıraya erişim kolaylığı dikkat çekicidir. Tek bir hareketle koltuğu katlar ve arka koltuğa doğru geniş bir geçiş sağlar.

ÖDÜN VERMEYEN PERFORMANS

Yeni Peugeot Expert Traveller, Peugeot’nun başarılı SUV modellerinde de kullandığı yüksek kalite sunan EMP2 modüler platformunu kullanmaktadır. Bu sayede düşük yakıt tüketimi değerleri ve benzersiz bir sürüş keyfini sunmaktadır.
TEKNOLOJİ

ÇEKİŞ KONTROL SİSTEMİ

PEUGEOT Expert Traveller’da kullanılan Grip Control® Versiyona göre opsiyon olarak sunulur ya da mevcut değildir teknolojisi, çekiş kontrol sistemi sayesinde daha iyi bir yol tutuş sağlar. Kar, Arazi, Kum... Ön konsolda bulunan bir düğmeyle gittiğiniz yolun koşullarına en uygun olan kavrama seviyesini seçin. Arkanıza yaslanıp yolun tadını çıkarın.

VISIOPARK 1

Geri görüş kamerası geri vitese geçişten itibaren otomatik bir şekilde çalışmaya başlar. Kamera sistemi aracın arka kısmını ve çevresini 180° açıyla kuş bakışı sunar. Geri görüş direksiyonla birlikte hareket eden kılavuz çizgilerini içerir. Aracın arka tarafında bir engel algılandığında, sistem kendiliğinden otomatik zoom fonksiyonunu, istenirse başka görüş açıları eşliğinde, çalıştırır.

TRAFİK İŞARETİ TANIMA VE HIZ SINIRI UYARI SİSTEMİ

PEUGEOT Expert Traveller'ın çok fonksiyonlu hız kamerası Opsiyon olarak sunulur hız sınırı levhasını önceden tanır ve sizi, limit konusunda gözlerinizi yoldan ayırmanıza gerek kalmadan bilgilendirir. Okunan değer aktifse hız sabitleyicinize veya sınırlayıcınıza referans değer olarak önerilir.

OTOMATİK FAR DEĞİŞİMİ

Sistem Opsiyon olarak sunulur gece aktif olur ve kamera tarafından algılanan diğer araçlara bağlı olarak, uzun huzmeli farlardan kısa huzmeli farlara ve tersine otomatik olarak geçer.

AKTİF GÜVENLİK FRENİ

Aktif Güvenlik freni Opsiyon olarak sunulur ani bir çarpışma riskinin algılanması halinde, yeni nesil acil otomatik fren sistemidir. radar kamera hareketli veya sabit her türlü engeli algılar. Sürücünün fren yapmaması veya yeterince güçlü fren yapmaması durumunda, sistem sürücünün yerine frenleme yapar. 30km/s'in altındaki hızlarda çarpışmayı muhtemelen önler, bu hızın üzerinde ise çarpmanın etkisini hafifletmeye yardımcı olur.

ŞERİT TAKİP UYARI SİSTEMİ

Bu özellik Opsiyon olarak sunulur, araç sinyal vermeksizin yoldaki düz ve kesik çizgileri aştığında uyarı verir. Görsel ve sesli uyarı, özelikle sürücünün uykulu olduğu veya anlık dikkat kaybı yaşadığı durumlarda etkili olur.

KÖR NOKTA UYARI SİSTEMİ

Aracınızın ön ve arkasında yer alan 4 adet sensörü kullanan Kör Nokta Uyarı Sistemi Opsiyon olarak sunulur, yolculuk boyunca, aracın sağ ve sol tarafında kör noktada kalan araçlara karşı sürücüyü uyarır. Bu uyarı, ilgili taraftaki dış aynada ve ön konsolda yanan ışık vasıtasıyla gerçekleşir.

PEUGEOT TRAVELLER’INIZIN MENZİLİNİ HESAPLAYIN

ELEKTRİKLİ VERSİYONLARA ÖZEL HİZMETLER

MyPeugeot ve Free2Move uygulamalarının sunduğu hizmetler sayesinde,
elektrikli aracınızı sınırsız bir özgürlükle kullanırsınız.
İNTERNETE BAĞLI HİZMETLER

MYPEUGEOT®

Ücretsiz MyPeugeot® uygulaması üzerinden, hesaplarınızla senkronize edilmiş gerçek zamanlı kişiselleştilmiş hizmetlerden yararlanın:

 

 • Aracınızın durumunu (etkinlik verileri, konum) takip edin.
 • Aracınızın bakım ve servis gereksinimlerini yönetin. 

PROFESYONELLER İÇİN

Sürücü ve yolcuları için geniş alan ve konfor sağlamak üzere tasarlanan PEUGEOT Traveller, sizi yola çıkmaya davet ediyor. Verimli dizel ya da elektrikli motor donanımıyla, kurumsal müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veriyor.

 

     *İletişimde kullanılan görseller ile kampanyanın geçerli olduğu versiyonlar farklılık gösterebilir.