PEUGEOT SUV OTOMOBİLLER

i

"Ufuk noktasını ilk durağın yap.
Tüm engelleri hızlanmak için kullan.
Bilinmeyeni, rutin haline getir.
Onların durduğu yerde sen hızlan.
"

YENİ SUV PEUGEOT 2008 İLE GRUNNFØR

i

SUV Araç Gamı - Peugeot SUV 2008

İnsan eli değmemiş ve mimarlığın vahşi doğa ile bir araya geldiği bir yere gittiler. Ve bu yolu onlara 2008 açtı.

Bu büyülü yere yaptıkları yolculukta düz asfalttan çıkıp engebeli ve çakıllı yollara girdiler, suların içinden geçtiler.

Şanslılar ki güvenebilecekleri bir co-pilot’ları vardı: geliştirilmiş Grip Control teknolojisi. Gerçek anlamda yolun sonuna kadar gittiler ve yolculuğu bir sanat haline getirdiler.

YENİ SUV PEUGEOT 3008 İLE BOUZLOUDJA

i

SUV Araç Gamı - Peugeot SUV 3008

Maksimum teknoloji ile keşfetmenin sınırlarını genişlet. Üç drone pilotu bu zorlu görevi kabul etti ve 3008’lerini tamamen unutulmuş bir yeri keşfetmek için ayarladı.

Gittikçe daha da tenhalaşan yolların olduğu bu retro-fütürist yolculukta bile ultra-connected SUV, kusursuz bir yol arkadaşı olduğunu kanıtladı ve herkes son durağa güvenle ulaştı.

Sonuç mu? Tarihi mimarinin etrafını saran, kaydettikleri en benzersiz drone yarışı...

YENİ SUV PEUGEOT 5008 İLE FİNGAL MAĞARASI

i

SUV Araç Gamı - Peugeot SUV 5008

Felix Mendelssohn'ın başyapıt değerindeki bestesinden ismini alan, İskoçya sahillerinde gizemli bir jeolojik yapı. Bu bilgi; müzisyen ikiliyi, hayatlarının akustik macerasını yaşamak için yola koymaya yetti.

Yeni 5008’lerindeki Focal® Hi-Fi ses sistemiyle yolculuğun her anında yağmur damlalarını ve rüzgarın nefesini göğüslediler.

Orijinal parçayı tekrardan yorumladılar, SUV’nin geniş bagajında prova yaptılar, tüm dış etkenlerden korundular ve yolculuğun sonunda, ilham kaynağı olan yerde aynı parçanın kendilerine özgü versiyonunu kaydettiler.

SUV MODELLERİMİZİ KEŞFEDİN