BİSİKLET TASARIMI

/image/08/4/peugeot-onyx-concept-exterior-1-640.44331.257084.jpg

21. YÜZYILIN SÜPER SPOR OTOMOBİLİ

BİSİKLET TASARIMI

/image/10/2/peugeot-onyx-concept-bike-600.44349.257102.jpg

Peugeot Cycles tasarımcıları, Onyx Tasarım bisiklet için markayı, modern ve verimli bir stille gelecek için projelendiren kesintisiz bir bisiklet tasarlamak için Onyx'den ilham almışlardır.

Monokok karbon çerçevesinin gerilmiş, kontrollü çizgileri, Onyx Tasarım bisikletin aerodinamik özelliklerini optimize eder. Ayrıca bu materyalden yapılmış, büyük 800 mm'lik jantlar ve eyer gövdesi genel performans için profillendirilmiştir. Hiçbir şey yolculuğunuzu bozamaz!

Böylece kablolar, frenler ve batarya tamamen entegredir. Pil, aerodinamik profil kontrol paneline güç sağlar; bisikletçi hızını değiştirmek için elektrik kontrollerini bu panelde sezgisel olarak bulur.

SCOOTER TASARIMI

/image/10/3/peugeot-onyx-concept-scooter-600.44350.257103.jpg

Motosiklet ile araba arasında yer alan Onyx Tasarım Bisiklet ve Scooter, değişiklik ve hareket kabiliyetine sahip ürünlerdir. Motosiklet ve otomobiller arasındaki yol ayrımında yer alan Onyx Tasarım Scooter, ihtiyaca ya da arzuya göre, üç tekerlek üzerinde, kendisini bir motora veya scootera dönüştürme kabiliyetine sahip, orijinal ve yenilikçi bir alternatif sunmaktadır.

Markanın otomobillerinden stil etkilerini türeten bu 2'si 1 arada supertrike, yontulmuş çizgiler ve hyperspor motor esprisini gösteren ekstra geniş 200/50 R17 arka lastik ile atletik siluete sahiptir. Onyx Tasarım Scooter, kentsel kullanım için tasarlanmış açık alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış olup, akıllı tasarımı biniciye motosiklet ile Scooter tarzı arasında seçim yapmasına olanak tanır. Sürüş zevkini ve pratikliği birleştiren iki olası yapılandırma mevcuttur.