SERVİS BAKIM KAMPANYASI

Satış Sonrası Header
Peugeot Bakım Kampanyası

İLK GÜNKÜ KEYİFLE YOLA DEVAM

PEUGEOT 3 YAŞ VE ÜSTÜ FİKS MENÜ'LERDE
13 Nisan - 29 Haziran 2019 Tarihleri Arasında
%30 İndirim*
4 LASTİK ALIMINDA 150 TL İNDİRİM KUPONU*

Siz de Peugeot’nuzu bir Peugeot Yetkili Servisi’ne getirin, ona uzman işçilik ile 
Peugeot 3 Yaş ve Üstü Fiks Menü Paketleri’ne özel ayrıcalıklarla bakalım.

*İndirim fırsatları kampanyaya katılan Peugeot Yetkili Servisleri’nde 13 Nisan - 29 Haziran tarihleri arasında, kampanyaya dahil olan Peugeot Yedek Parçaları’nda geçerlidir. Kampanya Continental, Michelin lastik alımlarında geçerlidir. İndirim kuponu tutarı 150 TL olup KDV dahildir. İndirim kuponu bir sonraki bakım veya onarım işlemlerinde geçerlidir. İndirim kuponu tek seferde kullanılır ve kısmi dahi olsa para iadesi yapılmaz. İndirim kuponu sadece kuponun alındığı Peugeot Yetkili Servisi’nde geçerlidir. İndirim kuponu, ön yüzde yazılı veriliş tarihinden itibaren maksimum 12 ay geçerlidir. Peugeot Yetkili Servisi tarafından kaşelenmemiş olan indirim kuponu geçerli değildir. İndirimden yararlanabilmek için kupon aslının ilgili servise sunulması gereklidir. İndirim kuponundan sadece üzerinde adı yazılı kimse/firma yararlanabilir. Kupon başkasına devredilemez. Groupe PSA Otomotiv Pazarlama A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Peugeot Bakım Kampanyası

İLK GÜNKÜ KEYİFLE YOLA DEVAM

PEUGEOT FİKS MENÜ’LERDE

13 Nisan - 29 Haziran 2019 Tarihleri Arasında
%20 İndirim*
4 LASTİK ALIMINDA 150 TL İNDİRİM KUPONU*

Siz de Peugeot’nuzu bir Peugeot Yetkili Servisi’ne getirin, ona uzman işçilik ile Peugeot Fiks Menü Paketleri’ne özel ayrıcalıklarla bakalım.

*İndirim fırsatları kampanyaya katılan Peugeot Yetkili Servisleri’nde 13 Nisan - 29 Haziran tarihleri arasında, kampanyaya dahil olan Peugeot Orijinal Yedek Parçaları’nda geçerlidir. Kampanya Continental, Michelin lastik alımlarında geçerlidir. İndirim kuponu tutarı 150 TL olup KDV dahildir. İndirim kuponu bir sonraki bakım veya onarım işlemlerinde geçerlidir. İndirim kuponu tek seferde kullanılır ve kısmi dahi olsa para iadesi yapılmaz. İndirim kuponu sadece kuponun alındığı Peugeot Yetkili Servisi’nde geçerlidir. İndirim kuponu, ön yüzde yazılı veriliş tarihinden itibaren maksimum 12 ay geçerlidir. Peugeot Yetkili Servisi tarafından kaşelenmemiş olan indirim kuponu geçerli değildir. İndirimden yararlanabilmek için kupon aslının ilgili servise sunulması gereklidir. İndirim kuponundan sadece üzerinde adı yazılı kimse/firma yararlanabilir. Kupon başkasına devredilemez. Groupe PSA Otomotiv Pazarlama A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.