SERVİS BAKIM KAMPANYASI

Satış Sonrası Header
Fiks Menü - Promo1

İLK GÜNKÜ KEYİFLE YOLA DEVAM

PEUGEOT FİKS MENÜ’LERDE

28 Nisan - 30 Haziran 2018 Tarihleri Arasında
%15 İndirim*
4 LASTİK ALIMINDA 120 TL İNDİRİM KUPONU
VEYA 120 TL’LİK YAKIT ÇEKİ*

Siz de Peugeot’nuzu bir Peugeot Yetkili Servisi’ne getirin, ona uzman işçilik ile Peugeot Fiks Menü Paketleri’ne özel ayrıcalıklarla bakalım.

*İndirim fırsatları kampanyaya katılan Peugeot Yetkili Servisleri’nde 28 Nisan - 30 Haziran tarihleri arasında, kampanyaya dahil olan Peugeot Orijinal Yedek Parçaları’nda geçerlidir. Kampanya Bridgestone, Continental, Michelin lastik alımlarında geçerlidir. İndirim kuponu ve yakıt kartı tutarı 120 TL olup KDV dahildir. İndirim kuponu bir sonraki bakım veya onarım işlemlerinde geçerlidir. İndirim kuponu tek seferde kullanılır ve kısmi dahi olsa para iadesi yapılmaz. İndirim kuponu sadece kuponun alındığı Peugeot Yetkili Servisi’nde geçerlidir. İndirim kuponu, ön yüzde yazılı veriliş tarihinden itibaren maksimum 12 ay geçerlidir. Peugeot Yetkili Servisi tarafından kaşelenmemiş olan indirim kuponu geçerli değildir. İndirimden yararlanabilmek için kupon aslının ilgili servise sunulması gereklidir. İndirim kuponundan sadece üzerinde adı yazılı kimse/firma yararlanabilir. Kupon başkasına devredilemez. Peugeot Otomotiv Paz. A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Fiks Menü - Promo2

İLK GÜNKÜ KEYİFLE YOLA DEVAM

PEUGEOT 3 YAŞ VE ÜSTÜ FİKS MENÜ'LERDE
28 Nisan - 30 Haziran 2018 Tarihleri Arasında
%25 İndirim*
4 LASTİK ALIMINDA 120 TL İNDİRİM KUPONU
VEYA 120 TL’LİK YAKIT ÇEKİ*

Siz de Peugeot’nuzu bir Peugeot Yetkili Servisi’ne getirin, ona uzman işçilik ile 
Peugeot 3 Yaş ve Üstü Fiks Menü Paketleri’ne özel ayrıcalıklarla bakalım.

* İndirim fırsatları kampanyaya katılan Peugeot Yetkili Servisleri’nde 28 Nisan - 30 Haziran tarihleri arasında, kampanyaya dahil olan Peugeot Yedek Parçaları’nda geçerlidir. Kampanya Bridgestone, Continental, Michelin lastik alımlarında geçerlidir. İndirim kuponu ve yakıt kartı tutarı 120 TL olup KDV dahildir. İndirim kuponu bir sonraki bakım veya onarım işlemlerinde geçerlidir. İndirim kuponu tek seferde kullanılır ve kısmi dahi olsa para iadesi yapılmaz. İndirim kuponu sadece kuponun alındığı Peugeot Yetkili Servisi’nde geçerlidir. İndirim kuponu, ön yüzde yazılı veriliş tarihinden itibaren maksimum 12 ay geçerlidir. Peugeot Yetkili Servisi tarafından kaşelenmemiş olan indirim kuponu geçerli değildir. İndirimden yararlanabilmek için kupon aslının ilgili servise sunulması gereklidir. İndirim kuponundan sadece üzerinde adı yazılı kimse/firma yararlanabilir. Kupon başkasına devredilemez. Peugeot Otomotiv Paz. A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.