COVID19 Bilgilendirme Metni Daha fazlası

0-3 YAŞ SERVİS KAMPANYASI

Peugeot

0-3 yaş arası Peugeot’nuzu yetkili servislerimize getirin, periyodik bakımını 469 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla* yaptırın. Servis sonrası 1 aya kadar koruma sağlayan araç dezenfeksiyon işlemi ise ücretsiz. Üstelik 1 ücretsiz araç dezenfeksiyonu kuponu da hediye. Peugeot’nuzu güvenle kullanın !

 

Zone Shield Araç Dezenfeksiyonu Uygulaması: Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Ürün su bazlı olup, alkol ve toksik madde içermez. Etki süresi minimum 30 güne kadar çıkmaktadır. Nanoteknoloji sayesinde yüzeyde oluşturduğu yapı bakteri ve virüslerin formunu bozar. Cilde temasta herhangi bir sakınca yoktur. Üzerine uygulandığı ekipman ve malzemede korozyon ya da aşınmaya neden olmaz.

* Verilen fiyat Peugeot 308 1.2 benzinli model için geçerli olup, KDV dahil fiyattır. Kampanya sadece katılan yetkili servislerde geçerlidir. Groupe PSA Otomotiv Pazarlama A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Servis sonrası araç dezenfeksiyon uygulaması ücretsiz olarak yapılacaktır. Hediye dezenfeksiyon kuponu sadece servis hizmeti alan araç için, kuponun alındığı yetkili serviste, 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.