COVID19 Bilgilendirme Metni Daha fazlası

KLİMA FİKS MENÜSÜ

Peugeot

Peugeot’nuzun yetkili servislerimize getirin, klima bakım ve dezenfeksiyonunu sadece 150 TL’ye yapalım. Servis sonrası 1 aya kadar koruma sağlayan araç dezenfeksiyon işlemi ise ücretsiz. Üstelik 1 ücretsiz araç dezenfeksiyonu kuponu da hediye. Peugeot’nuzu güvenle kullanın !

Zone Shield Araç Dezenfeksiyonu Uygulaması: Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Ürün su bazlı olup, alkol ve toksik madde içermez. Etki süresi minimum 30 güne kadar çıkmaktadır. Nanoteknoloji sayesinde yüzeyde oluşturduğu yapı bakteri ve virüslerin formunu bozar. Cilde temasta herhangi bir sakınca yoktur. Üzerine uygulandığı ekipman ve malzemede korozyon ya da aşınmaya neden olmaz.

 

* Verilen fiyata KDV dahildir. Kampanya sadece katılan yetkili servislerde geçerlidir. Groupe PSA Otomotiv Pazarlama A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Servis sonrası araç dezenfeksiyon uygulaması ücretsiz olarak yapılacaktır. Hediye dezenfeksiyon kuponu sadece servis hizmeti alan araç için, kuponun alındığı yetkili serviste, 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.