PEUGEOT ASSISTANCE

Türkiye Genelinde 7/24 Hızlı Yol Yardım Hizmeti

Peugeot

Kaza mı yaptınız? Yoksa yolda mı kaldınız? Bize 7/24 güvenebilirsiniz! Türkiye’nin her yerinde, 8 yaşına kadar olan (2) Peugeot model aracınızın yolda kalmasına neden olan arıza ve kazalar halinde (1), “Assistance” hizmetinden ücretsiz (3) faydalanabileceğini bildirmekten mutluluk duyarız. Hem de hiçbir ilave sözleşme imzalamanıza gerek kalmaksızın ve hiçbir kilometre sınırı olmaksızın. Peugeot Assistance'a 0212 292 26 26 üzerinden ulaşabilirsiniz.

Peugeot Assistance Plus hattını arayarak, 7 gün/24 saat hizmet alabilirsiniz. Yol yardım ekiplerimiz, aracınızın bulunduğu noktaya gelerek(4), sorununuzu yerinde çözer veya gereği halinde en yakın Peugeot yetkili servisine çekilmesini sağlar. Gereği halinde, siz ve araçtaki yolcular için ulaşım (5) veya konaklama (6) desteği de sağlanır. Peugeot Assistance kapsamında şunlardan yararlanabilirsiniz:

 • Ücretsiz yol yardımı
 • En yakın Peugeot Yetkili Servisi’ne çekici hizmeti
 • Ulaşım olanağı
 • Konaklama olanağı
 • Ekstra sözleşme olmaksızın hizmet
 1. Her türlü kaza, aracın yolda kalmasına neden olan her türlü mekanik, elektrik veya elektronik arıza (akü arızaları kapsam dışıdır) hizmet kapsamındadır. Yeni araç, Artı Garanti veya Full Servis sözleşmesi bulunan araçlar, bu kapsamda yol yardım hizmetinden faydalanır . Hizmet kapsamından muaf tutulan araçlar: Ambülans veya sağlık hizmetlerinde, taksi, dolmuş veya ücretli yolcu taşıma, kısa veya uzun süreli araç kiralama ve toplu taşıma hizmetlerinde kullanılan araçlar.
 2. PEUGEOT aracınızın tescil tarihinden itibaren 8. Yaşını doldurana kadar geçerlidir.
 3. Onarım ücretleri hariçtir.
 4. Yol yardım aracının uygunluğuna bağlıdır.
 5. Sürücüler ve yolcular (en fazla tescil belgesinde belirtilen sayıda)
 6. Araç uygunluğuna gore kaza halinde 5, arıza halinde 3 gün süreyle yedek/kiralık araç tahsisi, tren veya uçak bileti, konaklama (2 geceye ve vergi dahil azami 122 € ya kadar).