SATIŞ SONRASI HİZMETLER - SERVİS SÖZLEŞMELERİ - PEUGEOT ASSI


PEUGEOT ASSISTANCE

Türkiye Genelinde 7/24 Hızlı Yol Yardım Hizmeti

Peugeot

Kaza mı yaptınız? Yoksa yolda mı kaldınız? Bize 7/24 güvenebilirsiniz! Türkiye’nin her yerinde, yaşına bakılmaksızın1 Peugeot model aracınızın yolda kalmasına neden olan arıza ve kazalar halinde2, “Assistance” hizmetinden ücretsiz3 faydalanabileceğini bildirmekten mutluluk duyarız. Hem de hiçbir ilave sözleşme imzalamanıza gerek kalmaksızın ve hiçbir kilometre sınırı olmaksızın. Peugeot Assistance'a 0850 399 26 26 üzerinden ulaşabilirsiniz.

Peugeot Assistance Plus hattını arayarak, 7 gün/24 saat hizmet alabilirsiniz. Yol yardım ekiplerimiz, aracınızın bulunduğu noktaya gelerek4, sorununuzu yerinde çözer veya gereği halinde en yakın Peugeot yetkili servisine çekilmesini sağlar. Gereği halinde, siz ve araçtaki yolcular için ulaşım5  veya konaklama6 desteği de sağlanır. Peugeot Assistance kapsamında şunlardan yararlanabilirsiniz:

  • Ücretsiz yol yardımı
  • En yakın Peugeot Yetkili Servisi’ne çekici hizmeti
  • Ulaşım olanağı
  • Konaklama olanağı
  • Ekstra sözleşme olmaksızın hizmet

1. Varsa Yeni Araç Garantisi, Artı Garanti veya Full Servis sözleşmesi bitene kadar yoksa yaşına bakılmaksızın Peugeot yetkili servisinde periyodik bakım yaptıran tüm PEUGEOT araçlarda 1 yıl süreyle geçerlidir.
2. Her türlü kaza, aracın yolda kalmasına neden olan her türlü mekanik, elektrik veya elektronik arıza (Yeni Araç Garantisi, Artı Garanti veya Full Servis sözleşmesi olan araçlar hariç, akü arızaları kapsam dışıdır) hizmet kapsamındadır. Yeni araç garantisi ile, Artı Garanti veya Full Servis sözleşmesi bulunan araçlar da, bu kapsamda yol yardım hizmetinden faydalanır . Hizmet kapsamından muaf tutulan araçlar: Ambülans veya sağlık hizmetlerinde, taksi, dolmuş veya ücretli yolcu taşıma, kısa veya uzun süreli araç kiralama ve toplu taşıma hizmetlerinde kullanılan araçlar (Yeni Araç Garantisi, Artı Garanti veya Full Servis sözleşmesi olan araçlar hariç).
3. Onarım ücretleri hariçtir.
4. Yol yardım aracının uygunluğuna bağlıdır.
5. Sürücüler ve yolcular (en fazla tescil belgesinde belirtilen sayıda).
6. Araç uygunluğuna göre en fazla 4 işgünü boyunca azami denk kategoride bir kiralık/yedek araç tahsisi, tren veya uçak bileti, konaklama (3 yıldızlı otelde en çok 4 gece oda-kahvaltı).