SKIP TO CONTENT
PEUGEOT YETKİLİ SERVİS
PEUGEOT YETKİLİ SERVİS

PEUGEOT YETKİLİ SERVİSLERİ ZİYARET EDİN

Aracınızın bakımı için doğru bir tercih yapın! 

 Uzmanlarımızın bilgi birikiminden yararlanmanın yanı sıra, zamanınızın ve bütçenizin kontrolü sizde kalır. Sunduğumuz hizmetler sayesinde, evinizden PEUGEOT’nuzun bakımını planlayabilir, tarihini belirleyebilir, onarımları onaylayabilir ve iki randevu arasında bile bilgilendirilebilirsiniz.  Hiç bitmeyen bir sürüş keyfi için araç bakımınızı kolaylaştırın.


 

 

ONLINE SERVİS RANDEVUSU

PEUGEOT HER ZAMAN YANINIZDA

Size özel bakım teklifleri Peugeot yetkili servislerinde! Tercih ettiğiniz yetkili servisinizle iletişime geçmek ya da online randevu almak için hemen tıklayın. Üstelik bakım sonrası 1 yıl boyunca Peugeot Assistance servisi de ücretsiz!

 

 

 

 

7/24 PEUGEOT SERVİSİ

DİLEDİĞİNİZ ZAMAN BIRAKIN

PEUGEOT Servis 7/24 hizmeti sayesinde günün her saatinde aracınızı servislerimize bırakabilirsiniz. Aracınızı 7 gün 24 saat dilediğiniz an servise getirmek veya servisten teslim almak için ekrandaki talimatları takip edin.
İhtiyacınız olan tüm bilgileri size SMS yoluyla ileteceğiz.
Geçici bir araç almayı tercih ettiyseniz, yine istediğiniz an anahtarları alıp bırakabilirsiniz.

 

 

VALE HİZMETİ

EVİNİZDEN ÇIKMADAN BAKIMINIZI YAPTIRIN

Araç bakımı için evden çıkmak zorunda kaldığınız günler eskide kaldı. Bu hizmetle PEUGEOT ayağınıza geliyor. Bir servis çalışanımız aracınızı almaya gelir ve bakım işlemleri tamamlandığında geri getirir.

 

 

VIDEO CHECK

HER ŞEYDEN HABERDAR OLUN

Aracınız servise bırakıldıktan sonra ve herhangi bir işlem yapılmadan önce, aracınızın tam bir arıza tespit kontrolü uzmanlarımız tarafından filme alınır. Ek bir işlem yapılması gerektiğini fark ederlerse, size bu videoyu göndererek ve yapılması gerekenleri açıklayarak sizi bilgilendirirler. Son karar size aittir.

 

 

PEUGEOT ASSISTANCE

BİZE GÜVENEBİLİRSİNİZ

Aracınız yolda kaldığında (arıza veya kaza nedeniyle) PEUGEOT Assistance yol yardım hizmetinden yararlanın. Bir arıza halinde veya aracınızın çekilmesi durumunda size gerekli destek verilir ve gideceğiniz yere ulaşmanız sağlanır. Bütün PEUGEOT araçları, yıllık bakımlarınızın tamamını bizim servis ağımızda gerçekleştirdiğiniz takdirde ömür boyu PEUGEOT Assistance hizmetinden yararlanır.

 

 

MOBİLİTE ÇÖZÜMLERİ

Servisimize her gelişinizde size bir mobilite çözümü sunulur.