SKIP TO CONTENT
ONLINE HİZMETLER | TELEBAKIM, NAVİGASYON, MYPEUGEOT

peugeot online hizmetler | Navigasyon, telebakım, güvenlik

GÜVENLİK

PEUGEOT’nun online hizmetleri, arabanızdaki ekipman ya da akıllı telefon, tablet veya bilgisayar aracılığıyla yolda güvende olmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

PEUGEOT CONNECT SOS ve YOL YARDIMI

Bir arıza veya kaza anında, PEUGEOT Connect SOS’e güvenebilirsiniz. PEUGEOT, Avrupa genelinde acil yardım çağrılarına yanıt vermede liderdir. Coğrafi konumlu çağrılar, hızlı yardım.

TEHLİKELİ BÖLGE UYARILARI

Araç içi güvenliğinizi daha da artırmak ve aracınızı içiniz rahat sürmenizi sağlamak için, PEUGEOT, Tehlikeli Bölgeler seçeneğini sunar.

UZAKTAN BAKIM

Uzaktan bakım hizmetinde, aracınız teknik verilerini analiz eder ve gerektiğinde PEUGEOT çağrı merkezinize gönderir. Çağrı merkezi ekibi, bir servis randevusu ayarlamak için sizinle iletişime geçebilir.

MIRROR SCREEN

En sevdiğiniz uygulamalar, yolculuklarınızda size eşlik etsin.

BLUETOOTH®

Bluetooth® teknolojisi sayesinde telefonunuzu güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Aracınızın ekranından arama yapabilir, telefona cevap verebilir ve telefonunuzun hafızasındaki müzikleri dinleyebilirsiniz.

ZAMANDAN TASARRUF EDİN VE YOLCULUKLARINIZI OPTİMİZE EDİN

PEUGEOT online hizmetleri, gerek yolculuk sırasında verdiği destekle gerek servis planlamanızı yaparak zamandan tasarruf etmenizi ve masraflarınızı en aza indirmenizi sağlar.

 

UZAKTAN KONTROL

MyPeugeot uygulaması ile, aracınızın şarjını ve sıcaklığını uzaktan kontrol edebilirsiniz.

MOBILITY PASS

İhtiyaçlarınızı karşılayan ve ayrıcalıklı koşullar ile her durumda mobilite sağlayan aracı kiralayın.

HARİTA GÜNCELLEMESİ

Navigasyon sisteminizin en doğru şekilde çalışması için güncel harita verilerine ihtiyacı vardır. Bu nedenle PEUGEOT, haritaları düzenli olarak güncellemenizi tavsiye ediyor.

ONLINE 3D NAVİGASYON SİSTEMİ

Ses tanıma ve gerçek zamanlı online hizmetlere sahip 3D navigasyon sistemi ile sürüş deneyiminizi yeni bir boyuta taşıyın.

MYPEUGEOT UYGULAMASI

Bu ücretsiz uygulama ile aracınıza her zaman bağlı kalabilir, aracınızla ilgili bilgilere anında ulaşabilirsiniz. Kolayca yapabileceğiniz online kayıt işlemi ile kendi kişisel alanınıza sahip olun.

PEUGEOT e-BUTİK’İ KEŞFEDİN

PEUGEOT e-Butik’te tüm online hizmetlerinize erişin ve aboneliklerinizi yönetin.