Contents inside this Expander Partial are only authorable inside of this page.

MOBILITY PASS

MOBILITY PASS

Ayrıcalıklı koşullarla gittiğiniz her yerde mobilite sağlar.

AVANTAJLAR

• Garantili mobilite ve esneklik: PSA Grubunun Free2Move Rent ağında çok sayıda kiralık araç seçeneği ve ortak tekliflerine erişim.
• Tasarruf: Klasik bir kiralama hizmetine kıyasla ayrıcalıklı fiyatlar.
• Basitlik: MyPEUGEOT uygulamasında tüm bilgilerinizi bulun (kredi, son kullanım tarihi ve sözleşme numarası).

 

MOBİLİTE GARANTİSİ

Satış bayiniz ve PSA Grubunun Free2Move Rent ağı aracılığıyla çok çeşitli kiralık araç seçeneklerine erişin. Eğer aradığınız aracı bulamazsanız, ortak ağımızın (Avis, Hertz, Europcar, vb.) araç tekliflerine de erişebilirsiniz. İster tatile gidiyor olun ister evinizi taşıyor olun, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir çözüme sahibiz.

AYRICALIKLI KOŞULLAR GARANTİSİ

Kira sözleşmenizde Mobility Pass üyeliğini de seçerseniz, iki ekstra avantaj elde edersiniz:

• PSA Group’un Free2Move Rent ağındaki araçlar için tüm halka açık kiralama fiyatlarında %20 indirim.
• Karda olursunuz, çünkü ayda 18 € ödemek, kiralamalarınızda kullanmak üzere hesabınıza yatacak 25 €’ya eşittir.

KULLANIM KOLAYLIĞI

MyPEUGEOT uygulamasını kullanarak Mobilite Pass üyeliğinizle ilgili tüm bilgilere erişin (puanlar, son kullanma tarihi ve sözleşme numarası). Kiralanabilir tüm araçların kataloğuna bayiniz, PSA Grubu’nun kiralama ağı veya ortaklarımız aracılığıyla erişebilirsiniz.

NASIL ÜYE OLUNUR?

Bu hizmet, kira sözleşmenizde isteğe bağlı olarak sunulur. Yeni PEUGEOT’nuzu bayinizden sipariş ettiğiniz gün üye olabilirsiniz. Bayinizden detaylı bilgi istemekten çekinmeyin! Hizmeti kullanmak için, MyPEUGEOT uygulamanızda Mobility Pass’i bulun.

Mobility Pass, CREDIPAR tarafından kiralama sözleşmesinin bir parçası olarak sunulmaktadır (satış noktasındaki koşullara bakınız) - 138,517,008 € - 317 425 981 RCS Nanterre - 9 rue Henri Barbusse 92230 Gennevilliers - No. Orias 07004921 (www .orias.fr)