301'İN NEDEN İYİ BİR SEÇİM OLDUĞUNUN
4 KANITI

Peugeot’nun yeni sedanı, markanın deneyiminden ve uzmanlığından sonuna kadar yararlanıyor. Çok yönlü özellikleri sayesinde her alanda üstünlük kuruyor.
1

DIŞTAN GÜÇLÜ, İÇTEN CÖMERT

DIŞTAN GÜÇLÜ, İÇTEN CÖMERT

Peugeot 301, şehir içi ve şehir dışı kullanımlarda ortaya koyduğu dikkat çekici sürüş dinamikleriyle farklı koşullara en iyi şekilde ayak uyduruyor.

Peugeot 301, tarz yaratan çizgileri ve modern donanımını, bir aile otomobilinin iç mekan genişliği ile bir araya getiriyor. Birbirinden güzel özellikleriyle, aklınız ve duygularınız arasında kalmanıza izin vermeden seçim yapmanızı kolaylaştırıyor!

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN
2

KOLAY KULLANIM

KOLAY KULLANIM

Peugeot 301, sürüş esnasında size eşlik etmek ve yaşamınızı kolaylaştırmak için uyarlanmış donanımlara sahip. Ergonomik iç mekanı, sürüş kolaylığı sağlayan donanımları ve gösterişli kokpit paneli ile modern tasarım ve konforu bir araya getiriyor.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN
3

KESİNLİKLE KONUKSEVER

KESİNLİKLE KONUKSEVER

İç mekan genişliği ve donanımları ile Peugeot 301’in içinde memnuniyet duygusunu hissedin!
Sınıfının en iyi arka mekan genişliklerinden birine sahip olan Peugeot 301, yolcularınıza optimum rahatlık sunmak için bu bölüme özel bir dikkat gösteriyor. Ön koltuklar ise stil ve konforu bir araya getiriyor.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN
4

SÜRÜŞ

SÜRÜŞ

Peugeot’nun yürür aksam alanındaki uzmanlığı, beraberinde mükemmel yol tutuşu ve sürüş dinamiklerini getiriyor. Peugeot 301 de doğal olarak bu mirastan yararlanıyor. Bu sayede virajlı, dar ve engebeli yollarda da rahat bir sürüş sağlıyor.

Peugeot 301 aynı zamanda şehri de seviyor! Hassas ve reaktif elektrik destekli direksiyonu, park yapmak istediğinizde ya da şehir içi kullanımlarınızda keyif ve kolaylık sağlıyor.

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

GARANTİ VE ASİSTANS

Peugeot Full Servis, siz Peugeot'nuzun zevkine varın, gözünüz arkada kalmasın diye hazırlanmış bir hizmet paketidir. Tercih edeceğiniz paket kapsamına göre aracınızın bakım masraflarını da üretici garantisi dahilindeki tüm harcamaları da kapsar.

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN!

İhtiyaçlarınız için özel olarak tasarlanan Peugeot Artı Garanti sözleşmesiyle, aracınızın garantisinin garanti süresi sonrasında da devam etmesini sağlıyoruz.

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN!

Peugeot Assistance, Türkiye genelinde 7/24 hızlı yol yardım hizmeti sunar.

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN!