SKIP TO CONTENT
INNOVATIONS ET TECHNOLOGIES

İNOVASYON VE TEKNOLOJİ

Toutes les innovations et technologies Peugeot

#Unboring TheFuture

Otomobilin geleceği şimdi yazılıyor. Geleceğin otomobilleri burada ve teknolojinin kontrolde olduğu, zevkten yoksun bir sürüş vaat ediyor gibi görünüyorlar. PEUGEOT'da ise gelecek, zengin ve heyecan verici. Teknolojinin tek bir amacı var: Duygularınızı ve sürüş zevkinizi artırmak. PEUGEOT e-LEGEND CONCEPT ile şekillendirilen ve yeni PLUG-IN HYBRID benzinli motorlarla hayata geçirilen motor vizyonumuzu keşfetmeye hazır olun. #UnboringTheFuture.
ŞAR EDİLEBİLİR HİBRİT TEKNOLOJİSİ
Plug-in hybrid teknolojisi, iki motorlu araç kaynağını birleştirir: elektrikli ve termal. Plug-in hybrid otomobiller, %100 elektrikli modlarıyla CO2 emisyonlarını azaltır ve dört sürüş modu ile kolay yolculuk sağlar.

ELEKTRİKLİ TEKNOLOJİ
PEUGEOT'nun elektrikli motorları sıfır emisyonlu sürüşe ve maksimum 100   kW/110 hp güce izin verir. Elektrikli araçlarımız, yüksek voltajlı Lityum-iyon tipi bataryaları (400 V) sayesinde 340 km (WLTP) menzile sahiptir.

PEUGEOT I-COCKPIT®

 

PEUGEOT i-Cockpit®, sürüş deneyiminizi derinlemesine yeniler. Kompakt direksiyon simidi, sanal gösterge paneli ve geniş dokunmatik ekranı ile tüm kontrollere sezgisel ve ergonomik erişim sağlar ve sürüş deneyiminizi geliştirir.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
SÜRÜŞ DENEYİMİ

 

PEUGEOT'nuzda, sürüş keyfiniz için tüm teknolojileri sezgisel olarak kullanırsınız. Yol tutuşunuzu, sürüş kabiliyetinizi ve güvenliğinizi artıran, yokuşlardaki kalkış ve park manevralarınızı kolaylaştıran Peugeot, size yenilenmiş bir araç içi deneyim sunuyor. PEUGEOT birçok inovasyonuyla, araç içindeki deneyiminizin hizmetinde.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
BAĞLANABİLİRLİK

 

Daha fazla keyif ve güvenlik için PEUGEOT'nun, sürüş deneyiminize mükemmel bir şekilde entegre edilmiş özellikleri ve uygulamaları keşfedin. Eğlence, bilgi veya güvenlik; internet bağlantılı bu araçlar kişiselleştirilmiş yolculuklarınız için tüm ihtiyaçlarınıza uyum sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
VERİMLİLİK

 

PEUGEOT araçlarını, yüksek performans ve düşük emisyon sunan HYBRID, HYBRID4, PureTech veya BlueHDi motorlarla donatır. Yakıt tüketiminizi optimize etmek ve sürüş hissinizi geliştiren EAT6 Verimli Tam Otomatik Şanzıman 6 , EAT8Verimli Tam Otomatik Şanzıman 8  ve e-EAT8 Elektrikli Verimli Tam Otomatik Şanzıman 8  otomatik şanzımanlara da göz atın.

 

 

 

DAHA FAZLA BİLGİ AL

PERFORMANS 

Peugeot, PEUGEOT SPORT ekibi ile güçlerini birleştirdi ve sportif ve dinamik bir heyecan arayışında olanlar için özel olarak tasarlanan kapsamlı bir ürün serisi ortaya çıkardı. Duyularınızı canlandırmak için Peugeot’nun GT ve R modellerinde yüksek performans ve özgün dizayn özel olarak bir araya getirildi.