5008 ALMAK İÇİN
7 NEDEN

Yeni 5008; zarif çizgileri, çok yönlü kabini ve üst düzey kokpiti ile ilham ve paylaşım kaynağı olmaya hazır. Hep birlikte seyahat etmenin zevkini tekrar keşfedin.
1

AKICI STİL

AKICI STİL

5008’in ön yüzü ve far dizaynı Peugeot markasının yeni tasarım kodlarını taşıyor. Kaput ve ön camla beraber otomobilin aerodinamik özelliklerini iyileştiren bu dizayn anlayışı aracın yan çizgilerinde de devam ediyor.

KEŞFEDİN: DIŞ TASARIM
2

MÜKEMMEL BİRLEŞİM

Yeni Peugeot 5008’in 1.6 BlueHDi 120hp motoru, verimli tam otomatik şanzımanı EAT6 ile mükemmel bir uyum sergileyerek, karma tüketimin 100 km’de 4,3 L’ye kadar düşmesine, karma CO2 emisyonlarının da km başına 112g’a kadar düşürülmesine imkan tanıdı.

MÜKEMMEL BİRLEŞİMİ KEŞFETMEK İSTER MİSİNİZ?
3

PANORAMİK CAM TAVAN

5008’in toplam pencere alanı 3.39 metrekare. Bu sayede aracın içerisi son derece ferah ve aydınlık. Panoramik cam tavan ise yolculukları tüm yolcular için zevkli hale getiriyor.

KEŞFEDİN: İÇ TASARIM
PANORAMİK CAM TAVAN
4

HEAD-UP BİLGİ EKRANI

Savaş uçaklarının kokpitinde olduğu gibi, 5008’de de sürüş temel bilgileri gösterge panelinin önüne yerleştirilmiş şeffaf bir ekrana yansıyor. Daha güvenli bir sürüş için gerekli tüm bilgiler sürücünün gözü önünde görüntüleniyor.

KEŞFEDİN: TEKNOLOJİ
HEAD-UP BİLGİ EKRANI
5

SÜRÜŞ POZİSYONU

5008’in kokpiti tamamen sürücünün konforuna yönelik olarak geliştirildi. Yüksek oturma konumu ve geniş ön cam, sürücünün yola hakim olmasını ve bu şekilde kendini güvende hissetmesini sağlıyor. Sedan araçlara benzer direksiyon açısı sayesinde, sürüş zevki ve araca hakimiyet benzer araçlarda olmadığı kadar yükseliyor. Kokpitin sahip olduğu ileri derecede ergonomi, konforu arttırırken sürüş yorgunluğunu geciktiriyor.

KEŞFEDİN: İÇ TASARIM
SÜRÜŞ POZİSYONU
6

GERİ GÖRÜŞ KAMERASI

GERİ GÖRÜŞ KAMERASI

Geri görüş kamerası geri vitese takıldığında devreye giriyor ve yönlendirme çizgileri ile park etmeyi kolaylaştırıyor.

KEŞFEDİN: TEKNOLOJİ
7

KAÇIRILMAZ TEMMUZ FIRSATI

KAÇIRILMAZ TEMMUZ FIRSATI

Peugeot 5008 1.6 tam otomatik BlueHDi dizel versiyonlarına özel 
4 Yıl Garanti
Bu fırsatı kaçırmamak için hemen butona tıklayın, biz sizi arayalım.

SON GÜN 31 TEMMUZ!

Kampanya Koşulları

KAMPANYA İLE İLGİLENİYORUM