SKIP TO CONTENT
easyWallbox
 
 
 
 
             
    EASYWALLBOX
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

EASYWALLBOX

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
EASYWALLBOX
YENİLİKÇİ VE HIZLI ŞARJ 
 


Yenilikçi ve kullanıma hazır bir cihazla şarj işlemi artık çok kolay. easyWallbox İtalya'da geliştirildi, tasarlandı ve üretildi.

 

 
EASYWALLBOX
YENİLİKÇİ VE HIZLI ŞARJ 
 
Yenilikçi ve kullanıma hazır bir cihazla şarj işlemi artık çok kolay. easyWallbox İtalya'da geliştirildi, tasarlandı ve üretildi.
 
 

EasyWallbox, karmaşık kurulum aşamaları

gerektirmeyen kolay ve esnek bir şarj deneyimi

 

EasyWallbox, karmaşık kurulum aşamaları gerektirmeyen kolay ve esnek bir şarj deneyimi
 
Yenilikçi ve kullanıma hazır bir cihazla şarj işlemi artık çok kolay. easyWallbox İtalya'da geliştirildi, tasarlandı ve üretildi.
 
TAK & ÇALIŞTIR MODU
AC Şarj Aleti ile artık çok kolay easyWallbox, Tak ve Çalıştır modu sayesinde şarj deneyimini basitleştirir.
 
 
DAHA HIZLI ŞARJ
2'si 1 Arada Çözüm easyWallbox cihaz değişimi gerektirmeden, daha hızlı şarj imkanı sunacak şekilde yükseltilebilir.
 
GÖVDESİNE ENTEGRE KABLO
easyWallbox , yalnızca araca bağlanması gereken gövdesine entegre kablosu ile şarj etmeye her zaman hazırdır.
 
 
 ÖZEL UYGULAMA
Özel Uygulama easyWallbox, bluetooth ile bağlantı kurduğ uözel uygulaması aracılığıyla yönetilebilir.
 

WALL BOX CİHAZINIZI SEÇİN

Tak & Çalıştır Modu ile Basitleştirilmiş Şarj Deneyimi

 

easyWallbox, Tak ve Çalıştır modunda Mod 2'de 2,3 kW'a kadar yapılandırılabilen ve karmaşık ve pahalı kurulum işlemleri gerektirmeden elektrikli araçları şarj etmek için kullanılan yenilikçi bir şarj cihazıdır. Kullanıcının, diğer ev aletlerinde olduğu gibi, easyWallbox'ı duvara sabitlemesi ve normal bir elektrik prizine takması yeterlidir.

 

easyWallbox, kullanıcıya mevcut şarjMdurumunu (bekleme / şarj oluyor / alarm) gösteren bir LED durum göstergesi içerir.

Daha hızlı bir Şarj Deneyimi için Mod 3'e Yükseltme Seçeneği

 

Bir uzman tarafından yapılabilen basit bir güç yükseltmesi sayesinde easyWallbox aracınızı 7,4 kW'a kadar şarj edebilir. Kullanıcı, daha hızlı bir şarj deneyiminin keyfini sürmek için easyWallbox'ını ne zaman isterse yükseltme imkanına sahiptir.

 

 

Özel Uygulama ve bluetooth bağlantısı

 

Free 2 Charge, hem Google Play ®'de hem de App Store®'da bulunan ve easyWallbox'ı bir Bluetooth bağlantısı aracılığıyla yapılandırmak, gözlemlemek ve ayarlamak için kullanılabilen özel bir akıllı telefon uygulamasıdır. Uygulama üzerinden şarj işlemlerini başlatmak, durdurmak, geciktirmek ve önceki şarj işlemleri geçmişine erişmek mümkündür.

Elektrik kesintilerini önlemek için Dinamik Güç Yönetimi

easyWallbox, gücün miktarına göre şarj gücünü ayarlayan ve böylece rahatsız edici elektrik kesintilerini önleyen, akıllı bir işlev olan Dinamik Güç Yönetimi'ne (DPM) sahiptir. Diğer ev aletleri kapatılır kapatılmaz, easyWallbox maksimum gücü kullanarak şarj etmeye başlayacaktır. Dinamik Güç Yönetiminin akım sensörü, easyWallbox ile birlikte gelir ve kurulumunun bir profesyonel tarafından yapılmasını gerekir. easyWallbox, her durumda DPM olmadan da çalışabilir.

easyWallbox, yangın riskini azaltan polikarbonat malzemeye dayalı IP54 tasarımından yararlanan, hem iç hem de dış mekan kullanımına uygun esnek bir üründür. easyWallbox, geniş sıcaklık aralığında güvenle çalışır.

B2C easyWallbox,

esnek bir çözüm arayan B2C müşterileri için idealdir. Konut ihtiyaçlarına en uygun çözüm olarak hem bir garaja hem de dış mekanlara kurulabilir.

 

Küçük B2B easyWallbox,

küçük işletmelerin şarj ihtiyaçlarına kolayca uyarlanabilir. Özel bir park alanına kurulabilir ve hem şirket araçlarını hem de küçük ticari araçları şarj edebilir.

 

 

Kampanya dönemi boyunca Easywallbox alımlarında kurulum ücretsiz olacaktır. Bu kampanyaya keşif sırasında doğan ekipman ihtiyaçları dahil değildir. Kampanya 31 Mayıs 2024 tarihine kadar geçerlidir.