YENİ 308 ALMAK İÇİN
5 NEDEN

Dizayn söz konusu olduğunda, en başarılı örneklerin altında sadelik yatar. Yeni Peugeot 308, ilk dizaynından itibaren bu ilkeyi bir ilham kaynağı olarak benimsemiştir. Yeni Peugeot 308 sürüş duygularınızı doruğa çıkarmak için en ince ayrıntısına kadar özenle hazırlandı ve en son teknolojiyle harmanlandı. Amaç, otomobilin sürücüyle tek vücut olması.
1

PEUGEOT i-Cockpit

PEUGEOT i-Cockpit

Yeni 308 ile Peugeot, sürücü mahallinde inovatif ve konforlu bir mimari sunuyor:

Peugeot i-Cockpit. Sürücü rahatlığının ön planda olduğu bu sistemde saf dizaynın ana unsurları; küçük çaplı sportif direksiyon, göz önüne yükseltilmiş gösterge paneli, SMEG 9,7” sürücüye dönük dokunmatik multimedya ekranı ve üst gam Hi-Fi dünyasından esinlenmiş olan tek merkezi düğme.

KEŞFEDİN: PEUGEOT i-Cockpit KEŞFEDİN: DOKUNMATİK EKRAN
2

SAF DİZAYN

Yüksekliğin azaltılmış olması ve  geniş çamurluklar  aracın sportif yönünü gözler önüne sererken  önden arkaya doğru uzanan eğriler otomobile akıcı bir siluet kazandırıyor.

Teknolojik ekipmanların dizaynından (SMEG+ ekranının sürücüye doğru açılı konumlandırılması) dış çizgilerine kadar sportif ve şık görünümüyle yeni Peugeot 308 zarafet sınırlarını zorluyor.

KEŞFET: DIŞ TASARIM KEŞFET: İÇ TASARIM
3

MOTOR VERİMİ

MOTOR VERİMİ
MOTOR VERİMİ
MOTOR VERİMİ

Yeni Peugeot 308, verimliliğini arttırmak için son teknolojiye sahip motorlarla donatılmıştır.

Yeni PureTech benzinli 3 silindirli turbo motor

Yeni 1.2L Turbo motor motor hacminin küçüklüğüne rağmen 130hp güç üretmektedir. Son derece verimli olan motor gücünü yere 6 ileri manuel ve 6 ileri tam otomatik tork konvertörlü EAT6 şanzıman (Efficient Automatic Transmission – Verimli Otomatik Şanzıman) ile aktarmaktadır. Bu kompakt motor şimdiden geleceğin yüksek teknolojisini ve küçük hacimden elde edilen yüksek verimi şimiden sunmaktadır.

EAT6 Şanzıman

6 ileri otomatik şanzmıan EAT6 (Efficient Automatic Transmission – Verimli Otomatik Şanzıman) son derece düşük CO2 değerleri elde etmek için tasarlanmıştır. Yüksek beygirgücü ve tork sayesinde üstün kullanım ve akıcılık sağlamaktadır.

BİLGİ ALIN: DÜŞÜK EMİSYON BİLGİ ALIN: EAT6 ŞANZIMAN İNCELEYİN: YENİ 308 PURETECH İNFOGRAFİK
4

VERİMLİLİK

VERİMLİLİK

Yeni Peugeot 308’de, daha tasarım aşamasından itibaren, çevrenin korunmasına yönelik özelliklerle üst düzey sürüş özelliklerini bir araya getirmek hedeflenmiştir. Aracın ağırlığını azaltmak için büyük gayret sarf edilmiş ve bu sayede bir önceki versiyona göre 140kg kazanılmıştır.

Aracın silueti inceleştirilerek optimum düzeyde bir aerodinamik sağlanmış, yeni motor ve şanzıman kombinasyonları tüketimin 100 km’de 3,4 L’ye düşmesine, CO2 emisyonlarının da km’de 85g’ın altına düşürülmesine imkan vermiştir.

KEŞFET: SAF VERİM KEŞFET: EMİSYONLAR
5

KALİTE

KALİTE

Yeni Peugeot 308’in kusursuz bir kalite seviyesine erişmesi için, tasarımının her aşamasında tüm parçalar büyük bir özen ve dikkatle imal edilmiş ve gövdeye eklenmiştir.

KEŞFET: SAF DIŞ KALİTE KEŞFET: SAF İÇ KALİTE

SİZE ÖZEL TEKLİFLERİMİZ

Yeni Peugeot 308 PureTech teknolojisi hakkında bilgi almak için infografiğimizi inceleyin!

 

 

DETAYLI BİLGİ

  YILIN OTOMOBİLİ

  3 Mart 2014 günü, 84. Cenevre Otomobil Fuarı çerçevesinde, 22 Avrupa ülkesini temsil eden basın mensuplarından oluşan jüri tarafından yeni PEUGEOT 308’e prestijli 2014 “ Car of the Year “ (Yılın Otomobili) ödülü verildi.

  DAHA FAZLASI...

  YEPYENİ BİR SÜRÜŞ KEYFİ

  Yeni Peugeot 308 : Yalın tasarım, yenilikçi kokpit ve rekor CO2 emisyonu ile yepyeni bir sürüş keyfi

  DAHA FAZLASI...

  YALIN TASARIM

  Yeni Peugeot 308: Yalın tasarım, yenilikçi kokpit, rekor emisyon oranı ve benzersiz kalite ile yepyeni bir sürüş keyfi

  DAHA FAZLASI...

  PEUGEOT FULL SERVİS

  · Tüm bakımlar (parça değişimi & işçilik ücreti)
  · Tüm aşınan parçaların değişimi & işçilik ücreti (fren balata & diski, debriyaj seti, amortisör, vb.)
  · Mekanik, elektrik & elektronik sistem arızaları
  · 7/24 Peugeot Assistance hizmeti

  DETAYLI BİLGİ