YENİ 308 ALMAK İÇİN
3 NEDEN

Dizayn söz konusu olduğunda, en başarılı örneklerin altında sadelik yatar. Yeni Peugeot 308, ilk dizaynından itibaren bu ilkeyi bir ilham kaynağı olarak benimsedi. Yeni Peugeot 308 sürüş duygularınızı doruğa çıkarmak için en ince ayrıntısına kadar özenle hazırlandı ve en son teknolojiyle harmanlandı. Otomobiller artık sizlerle tek vücut oluyor.
1

HEYECAN VERİCİ TASARIM

HEYECAN VERİCİ TASARIM

Yeni 308 ile Peugeot, sürücü mahallinde inovatif ve konforlu bir mimari sunuyor. Sürücü rahatlığının ön planda olduğu bu sistemde saf dizaynın ana unsurları; küçük çaplı sportif direksiyon, göz önüne yükseltilmiş gösterge paneli, SMEG 9,7” sürücüye dönük dokunmatik multimedya ekranı ve üst gam Hi-Fi dünyasından esinlenmiş olan tek merkezi düğme. 

Teknolojik ekipmanların dizaynından (SMEG+ ekranının sürücüye doğru açılı konumlandırılması) dış çizgilerine kadar sportif ve şık görünümüyle yeni Peugeot 308 zarafet sınırlarını zorluyor. Yeni Peugeot 308’in kusursuz bir kalite seviyesine erişmesi için, tasarımının her aşamasında tüm parçalar büyük bir özen ve dikkatle imal edildi ve gövdeye eklendi.

HEYECAN VERİCİ TASARIMI KEŞFETMEK İSTER MİSİNİZ?
2

MÜKEMMEL BİRLEŞİM

Verimliliği arttırmak için son teknolojiye sahip motorlarla donatılan Yeni Peugeot 308’de, çevrenin korunmasına yönelik özelliklerle üst düzey sürüş özelliklerini bir araya getirmek hedeflendi. Aracın ağırlığını azaltmak için büyük gayret sarf edildi ve bu sayede bir önceki versiyona göre 140kg kazanıldı.

Aracın silueti inceleştirilerek optimum düzeyde bir aerodinamik sağlanan Yeni Peugeot 308’in 1.2 Puretech 130hp ve 1.6 BlueHDi 120hp motorları, verimli tam otomatik şanzımanı EAT6 ile mükemmel bir uyum sergileyerek, karma tüketimin 100 km’de 3,5 L’ye kadar (1.6 BlueHDi 120 hp EAT6 için geçerli) düşmesine, karma CO2 emisyonlarının da km başına 92g’a kadar (1.6 BlueHDi 120 hp EAT6 için geçerli) düşürülmesine imkan tanıdı.

MÜKEMMEL BİRLEŞİMİ KEŞFETMEK İSTER MİSİNİZ? PURETECH İNFOGRAFİĞİNİ İNCELEMEK İSTER MİSİNİZ?
3

YÜKSEK TEKNOLOJİ İLE GÜVENLİ BİR SÜRÜŞ

YÜKSEK TEKNOLOJİ İLE GÜVENLİ BİR SÜRÜŞ

Yeni Peugeot 308, sizin, sevdiklerinizin ve aracınızın güvenliği için yüksek donanımlı güvenlik sistemleri ile donatıldı: Driver Assistance Pack (Sürüş Destek Paketi), Aktif Cruise Control, Çarpışma Riski Uyarı Sistemi ve Otomatik Acil Fren Sistemi, Kör Nokta Uyarı Sistemi, Geri Görüş Kamerası, Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi ve Elektronik Park Freni. Çeşitli teknolojiler bir araya getirilerek oluşturulan güvenlik ekipmanları, hiçbir şey şansa bırakılmadan gerçekleştirilmiş bir tasarım çalışmasının ürünüdür.

YÜKSEK TEKNOLOJİLERİMİZİ KEŞFETMEK İSTER MİSİNİZ

Daha Fazlasını Keşfetmek İster Misiniz?

Kurallara takılmadık ve Yeni Peugeot 308'i tasarladık.

Siz de #KurallaraTakılmasaydık etiketi ile tweet'inizi atın, diğer kurallara takılmayınlar arasında yerinizi alın.
 

SİTEYİ İNCELEYİN

Yeni Peugeot 308 PureTech teknolojisi hakkında bilgi almak için infografiğimizi inceleyin!

 

 

İNFOGRAFİĞİ İNCELEYİN