SKIP TO CONTENT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
VİZYONUMUZ
 DÜNYA ŞİMDİ ÇOK DAHA GÖZ ALICI
PEUGEOT, kendini gelecek nesillerin önünü açacak elektrikli inovasyona ve öncü teknolojiye adamış durumda
 
 
 
 
PEUGEOT INCEPTION CONCEPT

Göz Alıcı bir gelecek beklediğimizden eminiz. Ve bu inanç, PEUGEOT INCEPTION CONCEPT'in her noktasında hayat buluyor. Radikal yeni bir tasarım dili, merkezinde Hypersquare olan yeni mimik tabanlı kontrol sistemi ve salon benzeri sürükleyici bir kabini gözler önüne seriyor. Bu konsept otomobil, daha keskin çizgiler, içgüdüsel sürüş keyfi ve benzersiz elektrik gücü ile seyahat olanaklarını yeniden tanımlıyor.

 

 

 

 

 

 

PEUGEOT INSTINCT CONCEPT

Dijital yaşamınıza kusursuz bir şekilde entegre ve vücudunuzla tamamen bütünleşen bir araç hayal edin. PEUGEOT INSTINCT CONCEPT artırılmış sürüş deneyimi ile sizinle bütünleşiyor ve ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

 

PEUGEOT e-LEGEND
E-Legend ile ilgili her bir ayrıntı inovasyon kokuyor, inovasyon saçıyor. Kompakt bir coupeden çok daha fazlası. Heyecan, dinamizm ve sürükleyici teknoloji ile geleceğe ışık tutan bir konsept otomobil.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
YENİLİKÇİ
 YAKLAŞIM

PEUGEOT, en ileri teknoloji ile hayatı kolaylaştırma ve teknolojinin günlük hayatınızın bir parçası olması konusuna önem veriyor. PEUGEOT i-Cockpit®, bu adanmışlığın somut bir örneği ve sürükleyici ve sezgisel kontrol sunarak her PEUGEOT otomobilinin merkezinde yer alıyor.

 


 

 

PEUGEOT BOXER 4X4 CONCEPT
Peugeot kendini hem teknolojik hem de coğrafi olarak yeni keşiflere adamış durumda. Bu güçlü devrimci yaklaşım her iki dünyanın en iyi özelliklerini bir araya getiriyor ve eğlence aracı dünyasına yeni bir soluk getiriyor.

508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED

Radikal tarzı ile öne çıkan PEUGEOT 508 HYBRID’i temel alan 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED konsept otomobil, saf sürüş keyfini yansıtan elektrikli motorla güçlendirilmiş yüksek performanslı hibrit otomobil  serisini ön plana çıkarıyor. Yeni, yüksek performanslı ve düşük emisyonlu hibrit konsept otomobil, keskin ve atletik çizgilerini üstün PEUGEOT performansıyla birleştiriyor.