SKIP TO CONTENT
PEUGEOT INCEPTION CONCEPT | PEUGEOT TÜRKİYE
 
 
GELECEK BURADA.
İŞTE PEUGEOT INCEPTION CONCEPT.

Dünya değişiyor… elbette PEUGEOT da değişiyor.

Bu değişim yolculuğumuzda bizlere 2025 yılından itibaren yollara çıkacak olan yeni nesil BEV tasarımlı araçları temsil eden PEUGEOT INCEPTION CONCEPT öncülük ediyor.

Yeni bir çağın başlangıcı, PEUGEOT INCEPTION CONCEPT ile vücut buluyor. PEUGEOT, ‘Göz Alıcılık’ mottosu ile dünyanın daha iyi bir yer olacağını vaat ederken, PEUGEOT INCEPTION CONCEPT bu söylemi somutlaştırıyor

 

GELECEK BURADA
İŞTE PEUGEOT INCEPTION CONCEPT
Dünya değişiyor… elbette PEUGEOT da değişiyor. Bu değişim yolculuğumuzda bizlere 2025 yılından itibaren yollara çıkacak olan yeni nesil BEV tasarımlı araçları temsil eden PEUGEOT INCEPTION CONCEPT öncülük ediyor.
Yeni bir çağın başlangıcı, PEUGEOT INCEPTION CONCEPT ile vücut buluyor. PEUGEOT, ‘Göz Alıcılık’ mottosu ile dünyanın daha iyi bir yer olacağını vaat ederken, PEUGEOT INCEPTION CONCEPT bu söylemi somutlaştırıyor
 
 
GÖZ ALICI VE
ELEKTRİKLİ

" PEUGEOT INCEPTION CONCEPT'in ""Feline Future"" tasarımı, kedi tarzında bir duruş, ateşli kıvrımlar, dinamizm, canlı ve parlak ön cephe ve hem önde ve hem de arkada PEUGEOT markasına ait pençelerle vurgulanıyor.

Skyspace, ışıkta renk değiştirerek parlaklık ve zerafet katıyor. "

GÖZ ALICI VE
ELEKTRİKLİ
" PEUGEOT INCEPTION CONCEPT'in ""Feline Future"" tasarımı, kedi tarzında bir duruş, ateşli kıvrımlar, dinamizm, canlı ve parlak ön cephe ve hem önde ve hem de arkada PEUGEOT markasına ait pençelerle vurgulanıyor. Skyspace, ışıkta renk değiştirerek parlaklık ve zerafet katıyor. "
 
 
DUYGU
DOLU

Yeni bir kontrol yağlaşımı sunmak üzere yeni nesil i-Cockpit® ile sürüş hissini yeniden yorumluyoruz.

PEUGEOT INCEPTION CONCEPT, yeni nesil için sürüşü eğlenceli hale getiriyor.

Burada sürüşü parmak uçlarınızla gerçekleştirebiliyorsunuz. Hatta bazen onlar da mola verebiliyor.

DUYGU
DOLU
Yeni bir kontrol yağlaşımı sunmak üzere yeni nesil i-Cockpit® ile sürüş hissini yeniden yorumluyoruz. PEUGEOT INCEPTION CONCEPT, yeni nesil için sürüşü eğlenceli hale getiriyor. Burada sürüşü parmak uçlarınızla gerçekleştirebiliyorsunuz. Hatta bazen onlar da mola verebiliyor.

YENİ MİMİKLER

Hello Hypersquare: Sezgisel etkileşimler için devrim niteliğinde tablet kontrol yaklaşımı ile oyun tarzında kontrolü gerçeğe dönüştürüyo

AKILLI UX: INCEPTION 

"Concept Autodrive sayesinde arkanıza yaslanın ve rahatlayın."

KUSURSUZ DİJİTAL

"Görüş alanında olup sürekli güncellenen sürüş bilgileri sunan Halo Cluster ile tamamen dijital bir gösterge paneli."

GELİŞMİŞ ALAN

"Geleneksel kabinden, HDMI ekranının ve akıllı depolama alanlarının keyfini çıkarabileceğiniz sürükleyici koltuklara sahip BEV tasarımı yaşama alanına geçin."
 
 
ETİK İLE
MÜKEMMELLİK

PEUGEOT INCEPTION CONCEPT, bizi karbon nötre doğru götüren teknik ve teknolojileri gözler önüne seriyor.

Çevreye duyarlı ham maddelerle kaplanan iç mekanın keyfini çıkarın.

ETİK
MÜKEMMELLİK
PEUGEOT INCEPTION CONCEPT, bizi karbon nötre doğru götüren teknik ve teknolojileri gözler önüne seriyor. Çevreye duyarlı ham maddelerle kaplanan iç mekanın keyfini çıkarın.
SIFIR EMİSYON YOLUNDA
" PEUGEOT,' ağırlığı, atıkları ve karbon salımını 2030 yılına kadar %50 azaltarak 2038 yılına kadar karbon nötr olmayı hedefliyor."

800 KM 

"Süper hızlı kablosuz şarj ile 30 km/dk veya 5 dakikada 150 km menzil."

ELEKTRİK GÜCÜ

"0'dan 100 km/s hıza 3 saniyede ulaşan 500 kW motor"
 
 
PEUGEOT
TASARIM
Kreatif sürecimiz
PEUGEOT
TASARIM
Kreatif sürecimiz
 
 
EN GÜNCEL HABERLER
EN GÜNCEL HABERLER
 
PEUGEOT INCEPTION CONCEPT, dünyanın en etkili teknoloji etkinliği olan CES LAS VEGAS'ta tantılacak. En güncel yenilik ve teknolojilerin tanıtıldığı yer olarak bilinen CES, PEUGEOT'nun bir sonraki dönemi sergilemesi için en doğru adres.