COVID19 Bilgilendirme Metni Daha fazlası

PEUGEOT TÜRKİYE - MODELLER - ÜRÜN GAMI

/image/64/8/peugeot508-calandre-2015-01.311648.jpg

PEUGEOT ÜRÜN GAMI

Şehir araçlarından yönetici otomobillerine;  SUV  araçlardan aile otomobillerine kadar, Peugeot modelleri arasında tüm gereksinimlerinize uygun bir araç bulmak mümkün. Peugeot modellerini, modern ve şık tasarımlarıyla  bir bakışta tanıyacaksınız.

Modüler Araçlar ve Optimum Konfor 

Peugeot, sürücülere maksimum araç sürme zevkini sağlamayı hedefler. Peugeot araç serisinde bulunan motorlar, yakıt tüketimi ve CO2 emisyonu bakımından olağanüstü bir performans sergilemektedir.

Daima Modern ve Göz Alıcı 

Peugeot, sürücü ve yolcuların konforunu ve güvenliğini sağlamak amacıyla, Peugeot i-Cockpit® ve Mirror Screen gibi pek çok teknolojiyi bir araya getirmektedir.

Yeni 308 HB - Dış Tasarım - 03

PEUGEOT HATCHBACK OTOMOBİLLER

Peugeot Hatchback türü araçlar, rakipsiz bir konfor sunarken, güçlü stilleri ve optimum performansları ile nitelendirilmişlerdir.

Yeni SUV 5008 Header

PEUGEOT SUV OTOMOBİLLER

SUV'lar, tüm yolculuk türleri için baştan çıkarıcı bir tasarım, modülerlik ve optimum sürüş konforu sunan esnek bir segmenttir.

/image/18/7/lanouvelle_peugeot_508.36187.jpg

PEUGEOT SEDAN OTOMOBİLLER

Peugeot Sedan Otomobiller, güçlü stil ve aerodinamik görünümleri ile dikkat çekiyor. Günlük kullanımda yüksek performans sunan araçlar, gerek duyulan tüm konforu sürücülerine ve yolcularına sunar. Bu araçlar, teknolojinin en uç noktasında yeni bir sürüş deneyimi sunmaktadırlar.

308 GTi - 2

PEUGEOT SPOR OTOMOBİLLER

Peugeot 208 GTi ve Peugeot 308 GTi, yüksek performans ve sportif sürüş heyecanını üst düzey güvenlik özellikleriyle birlikte sunuyor.

Traveller - Dış Görünüm

PEUGEOT TİCARİ ARAÇLAR

Peugeot ticari araç serisi, güvenilir, sağlam ve yüksek performanslı araçlar sunarak tüm profesyonel gereksinimlerinizi karşılamak üzere tasarlanmıştır. Yükleme kapasitesi ve iç mekan onları gerçek mobil bürolar haline gelmesini sağlamaktadır.